bugün

tarkan

yıllar önce sevgilimin garabetli bir tartışmanın ardından beni sokak ortasında bırakıp gitmesiyle * elimde 2 adet kahveyle sokak ortasında yalnız başına kalmıştım ,bu kısmını hızlıca geçmek istiyorum çünkü konumuz bu değil,her neyse elimdeki kahvelerle bir süre yürüdükten sonra yalnız başına oturan efkarlı görünen biri dikkatimi çekti ve yanına doğru yaklaştım ve sağ elimdeki tatlandırıcısı fazla olan kahveyi şapkalı ve 3 numaraya vurdurduğu saçlı haliyle bankta oturan yılgın çocuğa kahve içermisiniz diye soraraktan uzattım,çocuk arkasına bakmadan kafası yere doğru eğik bir şekilde gülümseyerek tabi diyip kahveyi aldı ve daha sonra bana otursana demişti ki jetonum düştü ,karşımdaki kişi tarkan dı daha önce bi kaç kez konserlerine gitmişliğim vardı ama konserlerde oturmayı seven biri olduğumdan mütevellit yakından ilk kez görüyordum,bir süre oturup karşılıklı sohbet ettik aşk acımdan felan bahsettik gülüştük espriler yaptık ,o kadar mütevazi bir sohbeti vardı ki aşk acımı bile unutmuştum. kahveler bittikten sonra kalkıp bana kahve için teşekkür etti ve caddede bekleyen özel siyah vip aracına binerek uzaklaştı ordan,ben ise suratımda aptal bir gülümsemeyle ve elimde bitmiş olan iki boş kahve bardağıyla kala kaldım o gün bugundur o iki boş kahve bardağını saklayıp kalemlik niyetine kullanırım,sevgilimle ne olduğunu soranlar içinse o ara barıştık * ,beni daha öncede böyle sokak ortasında bırakıp gitme tripleri olmuştu lakin bu en büyük pişmanlığı olmuştu çünkü kendisi büyük bir tarkan hayranıydı.bu da böyle bi anımdır işte.

edit:imla