bugün

entry'ler (62)

en çaresiz kalınan an

12 ay askerlik yaparsın ailenden,arkadaşlarından ayrı kalırsın. Askerliğinin bitmesine 1 hafta kaldığında yalnızlık ve sorumsuzluğa alışmanın verdiği tedirginlik. Geri döndüğünde yine bir savaş yine bir kaos ortamı ne yapacağını bilemezsin düşünür kafayı yersin. Öyle birşey işte

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

insan yalnız kalınca neden yanında birisi olmak ister? Çünkü yalnız kalmak insanlara kötü birşeymiş gibi dayatıldı. Yalnızken güzeldir insan.

şu anda ne hissediyorsun

Ben prensip olarak hissetmiyorum.

hayatında hiç eve kız atmamış olan erkek

Süt kadar temiz erkektir net.

gecenin şarkısı

Ay tenli kadın.

hoşlanılan kızın çakmak istemesi

muhtemelen o an yanında bir arkadaşın olur,kız gelip çakmak isteyince sana bakar sen zaten heyecanlısın daha çok heyecan sarar vücudunu ve konuşamazsın sonra kız çakmağı kullanıp teşekkür eder ve gider arkadaşın da sana der ki oğlum salak mısın neden konuşmadın..

her gün eski sevgilinin facebook profiline bakmak

engellendik be sözlükcüm artık ona bile izin vermiyorlar..

ben hayatta en çok babamı sevdim

görebilsem derdim sanırım..

erdal tosun

çalıştığım mağazanın önünde olmuş kaza hala şoktayım be bir güzel insan daha gitti bu dünyadan mekanın cennet olsun erdal abim.

kalben

sevdiğimiz bir ablamızdır kendisi şarkılarıda iyi kendiside başarılar.

kötü insan

kötü insan haindir,kötü insan düşüncesizdir,
benim zamanında bir sevgilim vardı ben o zamanlar bir mağazada çalışıyorum kız arkadaşım hep yanıma gelir yemek felan yerdik benim mağaza müdürüm de iyi bir insandı birazcık saf biz bir ara problemler yaşadık bu adam gördü beni moral sıfır bende akşam gidelim de bir iki birşeyler içelim konuşuruz dertleşiriz dedi biz benim sevgilimden onuştuk bana nasihat verdi felan neyse biz bu kız ile ayrıldık ben işten de ayrıldım sonra bir öğrendim ki bu ikisi şuan sevgililermiş vay ben ne yapam vay ben nerelere gidem insanda birazcık onur birazcık gurur haysiyet olur be siz nasıl geniş insanlarsınız.

günün duvar yazısı

https://galeri.uludagsozl...yaz%C4%B1s%C4%B1-1104942/

kuyucu murat paşa

aslen boşnak asıllıdır kendisi osmanlı devletinde toplamda 5 yıl sadrazamlık yapmış birisi sadrazam olduğu dönemde 100 yıllık celali isyanı bastırmış ve bunu yaparken de 60000 insanı katdettiği söyleniyor..
cezalandırdığı insanları ölü ya da diri kuyulara attırdığı için de adı kuyucu murat paşadır osmanlı devletinin yüz karası insanlarından birtanesi..

sözlük yazarlarının ruh halleri

salak arkadaşlar.

sözlük yazarlarının ruh halleri

salak arkadaşlar.

ezber bozan sözler

bir konuda tek bir gerçeğe inanan insanlar vardır ne dersen de ona doğru gözükenden çeviremezsin. bazen tek kelime yeter onu düşünceye itmeye onada ezber bozan denir.

yazarların alarm kurduğu saatler

eğer motorsikletle gideceksem 09:10 - 09:12 - 09:15

eğer otobüs kullanacaksam 08:30 - 08:32 - 08:35.

gitmek mi zor kalmak mı zor

giden herzaman geri döner

belki bir güne

belki bir aya

belki yıllar sonra

giden başta kazanmış sayılır

ama hep kaybedendir..

sözlük yazarlarının itirafları

üzülüyorum sözlük sevdiğim kızın beni arkadaşı sanmasına çok üzülüyorum yanında olupta ona sarılamamak çok kötü be ey cemaati sözlük not edin bu yazdıklarımı birgün ben bu kadın ile evleneceğim nasıl yapacağım bilmiyorum ama evleneceğim..

ekşi sözlükte yazar olmak

okul gezisinden dönen çocukların otobüsüne binmek gibi herkes ilkokullu sankim.. :D