bugün

ansızın gelen hafif nefes darlığı ve bulantı hissi.
Kalbim'de yer alan uçsuz bucaksız bir yalnız karanlık hissediyorum.
saçımdaki gevşek tokayı ve, ağzımdaki sert kahve tadını.
artık uyumam lazım.
Şişkinlik.
uykulu. yarım saate uykuya dalıp, beyaz ışığı görürüm.
Bu saatte işe gidilir mi amk?
sabahın köründe her taraftan gelen inşaat tamtamlarini... hay sizin kentsel dönüşüm diye diye yiktiginiz evler...
ben genelde hissetmiyorum.
filistin gibi hissediyorum kendimi
biraz kırgın biraz yorgun
çokça öfkeli...
edebiyat yapamayacağım, yorgun ve uykulu hissediyorum. çalışmak zorunda olmak çok kötü.
(bkz: müthiş)
akşamı iple çekiyor ve annem ile teyzemde aynı sofrada oturacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Çok zor zamanlar geçiriyorum. Lakin bunu atlayacağımı biliyorum. Nur yağacak günlerime ve o Nur’u yakalayacağım.
Başım zonkluyor.kötü hissediyorum.kafamın içinde aşırı miktarda kan hücum etmiş gibi hissediyorum ve o kanı tamponlayasım var.çünkü kafam ağrıyor.
boşalmış olmanın derin rahatlığı var üzerimde.
Erimekte olan bir dondurma gibi hissediyorum.
Esintiden kaynaklı sünizütim azdı uykuya direniyorum.
üzerimdeki halsizlik gün boyu geçmek bilmedi bu sorun değil aslında ama yarınki final sınavına çalışamamak kaygılandırıyor beni büte kaldım paşa paşa. çaresiz hissediyorum
sağıma baktım bi kedi Yeni doğmuş yavrularını koynuna almış uyutuyo, soluma baktım salıncak rüzgarın etkisiyle ufaktan sallanmakta... elimde bira şişesi içindeki dökülmesin diye yeryüzüne paralel tuttuğum... yıldızlar
göz kırpıp içimi gidiklarken en davetkar halleriyle bulutların üzerine atlamamak için zor tutuyorum Sanki kendimi...

görsel
tanıştırayım, Venüs.
Omuzlarımda dünyanın yükü var ve aldığım her nefeste ciğerlerim parçalanıyor. Her şeye rağmen iyi hissediyorum. Hayata ve gereksiz insanlara sadece orta parmağımı kaldırıyorum.
beş on saatte olanlara inanamıyorum. kesin velilerim büyü müyü yaptı bana. çocuklar gitti insanlar el ele tutuştu bayram oldu.
Korku, endişe, kızgınlık, merak, huzursuzluk..
görsel
Öncelikle Kahve, sigara ve artık ders hissediyorum.. uzun bir süre.

Küme tipi ağrının suretini hissediyor ve çok korkuyorum lan. Ara ara, abartmiyorum Beynimi çiviliyorlar sanki. Öyleki sonrası, Sinirden birilerinin aģzını burnunu dağıtmak ıstiyorum.. acı çeksin, birilerini acı içinde caresizce cirpinisini görmek istiyorum. Bu yüzden kafami baska seylerle oyalamaya çalıştım sabahtan beri. tüm bunlar, geçici bir durumdur umarım. Ulan her sey yolundaymış gibi bir de bu çıktı.. tengri hangi büyük gunahi işledik de haberimiz yok?
Demokrasinin bile demokrasiye karşı düşünceyi serbest hale getirdiği ülkede laikliği dinsizlik olarak gören geri zekalılarla birlikte olmanın hayal kırıklığını.