bugün

entry'ler (17)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

başlarsak duramayız. en iyisi susalım gerektiğinde konuşuruz. milenyum çağı gerçekten kendini göstermeye başladı, eskisi gibi olan bir şey yok.

marvel

Hulka ne yapmışlardır. iron man 2'den sonra 15 yaş altı kitleye hitap etmeye başlamışlardır. Hulkun selfie çekmesi? Yazık ettiniz.

doğalgazı kesilen abone sayısı

siz bir de bu rakamı seneye görün, Avrupalılar beleş olduğu için Türkiye'ye akmaya deva ederse, muhtemelen fiyatları arttırdıklarından geri dönmek zorunda kalırlar.

geometri

eskiden geometri anlayan kişiler farklıdır diye düşünürdüm. yine öyleyim. dünyada matematik geometri trigonometri vb. bilen ayakta kalıyor.

fragment

Telegram kullanıcı adı satışından sonra telefon numarası da satmaya başladı. pavel durov parayı iyi vuracak. sonraki boğada muhtemelen iyi ciro getirecek Ruslara bu sistemler. Wp'nin işi zaten bitti.

world of warcraft

Rusların çıkardığı Allods ile başlamıştım bu MMORPG tiplerine. sonra farkettim ki oyunu Amerikalılardan çalmışlar. Hemen başlamıştım. ki yabancılık çekmedim. birinde gemiyle seyahat ederken, diğerinde astral uzay yolculuğu yapıyorsun. fark buydu.

bulgaristan

istanbul'daki tekstil atölyelerine sürekli uğrar Bulgar dostlar. ucuzluktan olsa gerek. kamyonla gelen, tırla gelen, ne bulduysa getiriyorlar malı yüklemek için. belli ki ülkedeki enflasyonu sadece para basılması değil, içerdekilerin içe satmayıp malı dışarı satmak istemesiyle fiyatlar artıyor.

macaristan

bir ülkeyi pazarlarken nedense hep kızlarından bahsediyorlar. aslında haklılar şeyiyle düşünen adamı daha kolay çekersin. iş imkanlarından bahsetsen, vergi oranı yok desen kim gelecek ki?

protein

bulk döneminde proteini alırken sürekli bulgur pilavı, kebap abanmıştım. dengeli beslenmek lazım, balığı, gezen tavuğu da eklemek gerekirdi.

kıbrıs

2019'a dek puro siparişi Kıbrıs'tan etmişimdir. bir süre böyle devam ettim. ta ki yol kenarında Shell'in de sattığını görene dek.

hugo

Danimarka üretimi olduğu pek bilinmez. Acun'un yaptığı gibi Tolga abimiz de formatı dışarıdan almıştı. Anlayamadığım Tolga abimiz neden prodüksiyon kurup mükemmel işlerine devam etmedi.

öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

dünya'yı yönetenlerin bir çete olması. ülkelerde çakallar ve ekonomik tetikçiler adını verdikleri kişilerle boyun eğdirerek yönetim sağlamaları. kaynak: bir ekonomik tetikçinin itirafları.

fas

ispanya'yı 3-0 yenmesi ilginç. tek gol attıramadan. Arap ülkesinde bir maçta. Katarlılar yanlış takım için mi ödeme yaptı? bilirsiniz, ispanyollar Faslılardan pek haz etmez çünkü mültecidirler sonuçta. sürekli kaçak göçek gelirler oraya.

bing bang

Dizisi filmi belgeseli nesi çekilmedi ki? yalnız anlayamadığım durum patlama oldu, ardından bir madde dağıldı, nasıl ve kim patlattı bu maddeyi. yanan beyinler.

jackie chan

şimdilerde Michael Jordan çakması herifleri görmekteyiz. Komedi, aksiyon, uçuş kaçış hepsini arada toplamış nadir adamdı. Armudu da dibine düşmedi çocukları gitti şarkıcı türkücü oldu.

samsung

batmasını istediğim tek dev firmadır. bu herifler telefon piyasasınında sinek gibi mal üretiyorlar. dasakli biri gelse de batırsa şunları.

lenovo

ucuz mal, alırsın 2 ay geçer beyaz ekran mavi ekran ne ekran varsa hata vermeye başlar. oyun bilgisayarı dediği mallar oyun oynatmaz kısa sürede yanar.