bugün

entry'ler (24)

eski sevgiliye verilebilecek ayarlar

Onu eski sevgili kategorisine sokarak en büyük ayarı vermişsindir, eh yani bu da yeterlidir.

frida kahlo nun yavru geyiği yemesi

Üzdün be frida, ben zaten gorumceyim haha

ben bu yazıyı sana yazdım

Uzun uzadıya yazamam seni yaşadıklarımızı heleki yaşattıklarını. Ne ben anlatmaya dayanabilirim. Ne de bir yazıya sığar yaşananlar. Bi insan 3 kere aynı yerden vurulamazdı. En azından vurulmamalıydı. Vurdun ve vuruldum. En son sana bir ilişki yaşamak istemediğimi söyledim. Beklerim dedin. Bekleyeceğim dedin. 1 hafta geçti geçmedi haberler geliyor kotuymussun derslere girmiyormussun falan üzülüyorum senin için. Hemen bu haberlerin pesine snapte kızlarla olan bi video paylaşıyorsun. Arıyorum alttan alttan hesap soruyorum. Bozuyorsun beni tersliyorsun. Sana sen sadece şehrini değil karakterini de değiştirmişsin diyorum. Çok ağrına gitmiş sonradan öğreniyorum. Yine aynı hafta içinde mesaj yagdiriyorsun cevap vermemeliyim çünkü sinirliyim. Öyle mesajlar atıyorsun ki arkadaşım senden pek hoslanmamasina rağmen dayanamıyor efendim yazıyor. Anlatıyorsun seviyorum Vs Vs. Daha sonra rüyanda beni ve bi erkek arkadaşımı gördüğünü söylüyorsun onunla gerçekten konuşuyordum. Onun beni sevdiğini biliyorsun belki korkuyorsun aramızda hiçbir şey yok olmayacakta ama sana açıklama yapmıyorum. Uzun uzun mesajlarına kısa soğuk cevaplar veriyorum. Son olarak seni sevip sevmediğimi kontrol ediyorsun daha çok sevgilin olup olmayacağımı. Olumsuz bir cevap alıyorsun. Ve aynı haftanın sonu tam bir sene önce aynı gün yaptığını yapıyorsun o benim arkadaşım saçmalama dediğin kızla sevgili olduğunu öğreniyorum. Ve duyarak değil anasayfama sana kuala gibi yapıştığı fotoğrafı düşüyor. Getirin dünyanın tüm kaynarsularini dokun başımdan aşığı emri veriyorum sanırım. Arkadaşlarıma yolluyorum söven sövene. O an hiçbir şey rahatlatmıyor. O gece uyuyamıyorum ağlamaktan korkanlardanım. Sıkıyorum kendimi. Sonra sakinleştirici falan uyuyorum. Sabah tam dokunsan ağlarım durumu sınıfa zar zor atmışım kendimi gelip dokunuyor yakın arkadaşlarımdan biri ya canım diyo sarılıyor başlıyorum ağlamaya. Kimse alışık değil. Orda da bir sana sövme faslı yaşıyor insanlar. Burdan sonrası siz mutlu ben seni sevmiyorum ama yaptığını kabullenemiyorum. Demek ki o mesaj attığında da o kıza teklif etmeden beni son kez yoklamissin. Ne yasanmis olursa olsun kimsenin numarasini engellemeyen ben seni engelliyorum. Mesajları silemiyorum ama fotoğrafların videoların ses kayıtların onları silemiyorum. Herkes silmemi söylüyor durun diyorum zamanı var. Girip okuduğumda mesajları ya gözlerim doluyor yada sinirden kapatiyorum. Hakkim varsa haram olsun ama öbür dünyada bile çıkma karşıma. Aynı mahalledeyiz hem görmek istiyorum hem de görmemek için dua ederek yürüyorum. Herkes ettiğini bulurmuş ben kimseye böyle birşey etmememistim. Sen şuan etme evresindesin umarım ettiğini bulurken seni görebiliyor olurum. Bu senin özetinin özeti bile olamaz tabi. Hikayemiz icin cok cok az ama senin için fazla bile bu yazdıklarım.

tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde kpss ye girmek

Ülke yönetimi tayyipte ülke değil. Memur adaylarına başbakan veya cumhurbaşkanı sevgisi sorulmuyor. Bırakın siyasette iki dakika kenar da dursun.

kpss ye girenleri dışarıda bekleyenler

Bi kısmı kuran okur bi kısmı WhatsApp grubunu aratmayan gruplar kurar. Bazı yürekli teyzelerimizde rica eden herkesin çantasını tutar. Bu işi paraya dökeni var mıdır bilinmez.

30 yıl sonraki halinize not bırakın

Ah tatlım bir şarap misali güzelliğin...

21 yaşına gelmiş kızların spor ayakkabı giymesi

Ne manaağğlık bir başlık olmuş. Spor ayakkabının yaşı mı olur? Eğer olsaydı çocuk ve yetişkin bölümü ayrı mı olurdu? Lütfen saçmalamayalım.

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

Herşey senin iyiliğin için. Yalan yalan yalan

regl oldum oley

Oldu da bitti maşallah düğününü görürüz inşallah falan mı diyelim?

bitirilmesiyle yazık edilen diziler

Suskunlar
My mad fat diary
Bunlardan başka da dizi sevmem.

makarnaya en çok yakışan şey

Kremadır ilk olarak biraz tavuk ve biraz da mantar olursa ay acıktım.

arkadaş ortamından dışlanmak

Arkadaş ortamında dışlanma olmaz, yanlış. Eğer gerçekten o kişiler arkadaşın olsaydı beraber gruptan olmayan insanları dislardiniz. Acilen uzaklaşmalı...

kemal kılıçdaroğlu

Kendisiyle en çok çelişen parti başkanıdır. Yürüyen merdivende ters yöne yürüme özelliğine sahiptir. Chp genel başkanı olmasına rağmen özgür ruhu onu bozkurt işareti yapmaya kadar götürmüştür. Hükümete değil tayyipe mualiftir. Saygılar

yazarların çorap giyme sebepleri

Ayaklarımıza nazar deymesin diye örtüyoruz.

otobüste görülen kıza o anda ilan ı aşk etmek

Etkileyicidir. Oğlanın tipine göre karşılık verilir genelde. insanlar şekilci....

trt muhabirini ısıran ninenin ölmesi

Afiyet olsun demiştim şimdi de Allah rahmet eylesin..... nazar hep bunlar

sevgiliyi üzmek

Tam anlamıyla yediği kabı pislemektir ayıptır yazıktır belki biraz da günahtır.

denizde haşemadan utanmayan insan

Denize girmek bu kadar önemli değil. Havuza gitsinler bayanlara özel. yani gerek yok insanların ağzına laf vermeye.

denizde haşemadan utanmayan insan

Denize girmek bu kadar önemli değil hasema daha da dikkat çekiyor benim fikrim. Havuza gitsinler bayanlara özel. Yani gerek yok insanların ağzına laf vermeye.

6 yıl sevgili kalıp evlenen insan

Maşallahliktir Allah bozmasınlıkdır aminliktir.