bugün

''Başımı yastığa her koyduğumda aklıma sen geliyorsun.'' diye mesaj atıp hemen sonrasında,

''Ama ben yastıksız uyumayı seviyorum.'' demek. iyi bir alternatif olabilir.
alış anteni, azimuth (sağ-sol) veya elevasyon (yukarı-aşağı) doğrultularında hareket ettirilerek anten ayarı yapılır.

alış anteninin ayarını yaparken fark edilen zayıf bir yayın sinyalinin seviyesi dikkate alınır.

kumandanın info tuşuna basılarak kanalın sinyal seviyesi takip edilir.

belirtilen doğrultulardan birinde yapılan hareket sonucunda, o doğrultudaki en yüksek sinyal seviyesi bulunarak anten için ilgili doğrultudaki en uygun nokta belirlenir.

aynı işlem diğer doğrultu için de yapılarak, yine en yüksek seviye ve ilgili doğrultudaki en uygun nokta bulunur. böylece alış anteni uyduya düzgünce yönlendirmiş olur.
Aslında elinde fazla yapabileceğin bir şey olamamkla birlikte sıralarsak en koyan şeyler şöyledir:
Gidip yeni bir hatunu koluna takarsın ve gözüne sokarsın,
Gözünün önünde bir kız veya erkek ile yiyişirsin, senin seçimin,
suratına kendinden geçene kadar küfür edersin
gidip tecavüz edersin
ailesinden birine tecavüz edersin
mahkemeye verebilirsin
facebook'undan silersin
herhangi bir radyodan Ajdar'ın "çikita muz" şarkısını armağan edersin vs vs...
-aa merhaba, napıyorsun buralarda?
+hiç, geçiyordum.
-otursana biraz laflarız.
+seninle oksijenimi paylaşmaya tahammülüm yok.
-...
iç ses: çok pis göt ettim ehe.
fırat: sanane oğlum senin mi ki allah'ın oksijeni o!
Verilecek en güzel ayar hayatına kaldığın yerden o ölmüş gibi devam etmektir. Çok ama çok başarılı olmak inanın yerleri gökleri eski sevgilinin başına yıkmakla eşdeğerdir.
Onu eski sevgili kategorisine sokarak en büyük ayarı vermişsindir, eh yani bu da yeterlidir.
kesinlikle ayrılık aşamasından sonra arkadaşlarından birine yazmak ya da onlardan biriyle birlikte olmak değildir. komik duruma düşersiniz.