bugün

isveç dünyada ne kadar terörist varsa “düşünce özgürlüğü” adına kollarını açar...

Zaten türkiye den oraya göç edenlere, orada yaşayanlara bakın. Ya pkk lıdır ya da açık & kripto fetöcüdür %90 ı...
E ben bunların gerçek yüzünü isveç'te yaşadığım için anlattım zaten. Ama mezhep faşistleri tarafından eksilenmişti.

Daha geçenlerde 17 yaşında isveçli sevgilisinin kafasını kesmişti 23-24 yaşlarında malum ırktan birisi. isveç akıllanmaz emin olun.

(bkz: isveç sağlık sistemi/#43249381)

Zamanında 'Dövlet bize baxmiyi' diyen kaç kişi varsa isveç onlara inandı, yapacak bir şey yok...
bence de eğer ki kendi topraklarında kuracaklarsa bize bok yemek düşer.
hatta elimizden geldiği kadar kürt vatandaşımıza gitmeleri içinde yardımcı oluruz türkiye cumhuriyeti vatandaşları olarak.
siz de parlementoda isveçin bir bölgesi için özerklik önergesi verin. tutan mı var? neden yapmıyorsunuz?

yoksa parlementonuz yok mu? meclisiniz lağv mı edildi?

tek adam rejiminizde gündem isveçin salak aktivistlerine kadar düştü mü? kukla parlementonuzun alacağı kararları kimse siklemiyor mu yoksa? kıyamam.

rezilliğiniz ve faşistliğiniz paçalarınızdan akıyor.
isveçte kurulabilir tabi.
Şu ülkeden suriyelileri ve bu ayrılıkçı kürtleri atsak da biz bize kalsak. Osmanlıdan beri kendi öz halkımızı türkleri hiç önemsemedik. Kendi öz vatanımızda parya olduk. Onca şehid verdik,kanla suladık bi karış toprak vermeyeceğiz bu itler hepsini kastetmiyorum araların da çok sevdiğim kardeşlerimde var ama bu ayrılıkçı şerefsizlerin allah belasını versin. Kacak elektriginizi sıkınızı tutamayıp yaptığınız 10. Çocugun çocuk yardımını biz veriyoruz vergilerimizle hala nankörlük yapiyosunuz.
Almanya‘nın da ve genel olarak tüm AB nin zaman zaman böyle çıkışları oluyor. Özellikle tayyib karşıtlığından öne çıkarak PKK’yı meşrulaştırma çabasındalar.
güzel öneri. norrbotten'e kursunlar o zaman bir tane. uzaklarda aramaya gerek yok ki.
görsel