Gene diyorum hep diyorum ne varsa hep günümüz araplarında var. Ülkelerini satmalarından tutun türlü türlü hainlik peşinde arkadan vurmaları hep bu ırktan çıkıyor şimdide bu fasıl. Aha buradan yak. ABD den iki parça silah aldılar bir yerleri kalktı itlerin.

http://m.haber7.com/ampht...300-tirlik-yardim-iddiasi
Arap hayranı deve sidikçilerini şaşkına uğratacak olay.
Yalayın siz daha o Arapları, yalayın.
Bu allahsız arapların yaptıkları 50 sene sonra yine unutulur bu akitlerin torunları yine arap yalarlar merak etmeyin.
şu soruları sorup yanıtlarını vermeden konu açığa kavuşmaz: ypg- pkk' ya yardım eden kim ?

duka' da cihatçıların ele geçen kimyasal depo ve labaratuvarındaki ölümcül kimyasalların menşei hangi ülkenin ?

afrin' de türk askerini işgalci ilan eden kim ?

yanıt: abd, ab ve suudi arabistan.

son soru: ırak ve suriyenin bölünmesi türkiyenin bölünmesi midir ?
dış mihrakların maşası olduklarının kanıtıdır. keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
olsun peygamberimizle aynı milletten onlar. vardır bir bildikleri. araplara küfredenler peygamberimizi de gücendiriyorlar bunu biliyor musunuz?
ulan gözünüzde kör sizin müslüman ülkeler işgal ediliyor. siz hala mal gibi sebebin kimyasal silah, diktatörlük,terör,pkk vs.olduğunu sanıyorsunuz.
Hac ve umre için verdigimiz paralarla almislardir.

Bu araplarin ben ta amk.
araplara hiçbir zaman güven olmaz.
Olsun onlar peygamber soyundan. Evet.
Amerika ile kanki olan bir ülkeden de bu beklenirdi zaten.
"alnı secdeye değiyorsa zarar gelmez", "allah korkusu olandan zarar gelmez" falan diyenler burada mı? yok bence kaçmışlardır.
Araplar gene şaşırtmadı.
Ingilterenin yönettiği kukla devlet. Ne bekliyordunuz ki...

Kralları öldüğünde türkiyede 3 gün yas ilan edenler utansın.
Arap ülkelerinin Türklere ettiği ihanetlerden sadece biridir.
arabista'nın amerikan yalakası olduğunu belli ettiği hareketlerinden yalnızca 1 tanesidir.
Devlet olsam abdnin israilin suudun nekadar düşmanı varsa hepsini desteklerim.
rabia işareti yaparak kınanması gereken durumdur. bayrakları da yarıya indirelim tam şey olur.
vahhabi taşşağı kutsaldır. yalayın. sevaptır. swapla dolar falan gönderirler belki.

hacı ve umre ziyaretlerinin parasını dövizle toplayan şerrefsiz diyanet vakfı tayfası nereye yaltaklanacak acaba? cevap basit. vahhabi fistanının altında gölgelenip suud kralının bokunu yemeye devam edecekler. ağızlarını da taşşağına silip elhamdülillah diyecekler.

şerefinizi, itikadınızı sikeyim.
hala chp diyen, chp ile kafayı bozmuş zavallılar var. hakikaten ne leş bir zihniyetsiniz lan siz.

düne kadar suudilere toz kondurmayanlara laf yok, habur da pkk'lılara şehir turu attıranlara laf yok ama gidip yine cehape diyorlar.

ayrıca suudiler bunu yapıyorsa, akp elini masaya vursun. o da yok. göz göre göre bunu yapıyorsa bu arap pislikler, cehape diye anırmak yerine, ülkeyi güçsüz hale getirip, adamların korkmadan bunu yapmasına neden olanlara atar yapın şerefiniz varsa.

not: zamanında apo iti ülke ülke dolaşırken, güçlü bir türkiye vardı. suriye, italya, x ülke derken, türkiye bu it hangi ülkeye gitse, sizi sikeriz diyordu. o ülke ise korkudan hemen siktir ediyordu apo'yu. şimdi ise ülkeler pkk'ye tırlar dolusu yardım ediyor. ne de olsa "biz bu olayı kınıyoruz" demekten başka bir şey yapmayan bir zihniyet var.
bunların tecavüzcü kralı geberdiğinde biz neden ülkede yas ilan ettik diye sorgulatan, milletinden çok dinine bağlı ibnelerin ses çıkaramadığı hadise.
Vahhabi orospu evladı araplar kendilerini yakışanı yapmıştır.
suudi arabistan kralı ölünce 3 gün resmi yas ilan eden akape ve rte'nin yine kandırıldığının göstergesidir. yersen tabi.