bugün

Yanında konuştuğu Bi lavuk vardı onu çok merak ettim kimmiş o.
Yakında rektör yapılır.
o değil de twitterde #gazifendekanıyanındayız diye destek tagı açmışlar ve bu tag hala tt listesinde.
bir insan bir sapığa neden destek olur?
çünkü ikisi de akp'li olduğu için.
emir çok yüksek yerlerden gelmiştir. bu tür kifayetsiz badem bıyıklı sapık şuursuzların vicdan ve ahlak sahibi olduğunu zannetmeyin.

bu tür badem bıyıklarda istifa edecek onur ve şeref yoktur. emir ile bir konuma gelirler ve emir ile o konumdan alınırlar.
Bitakım beyinsizler üniversite rektörünü erkek fıtratıyla karşılaştırmışlar, hangimiz bakmıyoruz falan demişler.

Rektör okulda kız öğrenciyi göz veya sözle taciz edemez !!... biiitttiii. ..dışarda n'aparsa yapsın, keraneye mi gider, gece klubune mi gider o önemsiz.

Okulda olmaz. Doktor hastasını, rektör öğrencisini, avukat müvekkilini taciz edemez.

Ama akgötlerde de beyin olsaydı akgöt olmazlardı zaten.
abi gelmissin 60-70 yasina profesor olmussun ustune dekan olmussun. hayatta kafani yoracak o kadar mesele varken, butun imkanlar elinin altindayken insanliga faydali bir seyler yapmak varken... 20 yaslarindaki kizlara agzinin suyunu akitmak nedir... bu nasil bir cahillik bu nasil bir ciddiyetsizlik bu nasil bir comarlik... vallahi hayretler icerisindeyim.
istifası yerinde olmuş ama Arşivini çoktan tamamlamıştır.
eğitim camiasında o kadar fazlalar ki. bu işin içene girmeyen bilemez. o kadar çok şaşırmıştım ki duyduklarıma zamanında. keşke hiç olmasalar ama her yerdeler. istifa bu pis zihniyeti siler mi bilmem lakin umarım işe yarar.
onurlu bir harekette bulunmuş ve gereğini yapmıştır. olması gerekendir. bunun ardından artık herkesin asil davranıp susması gerekir.