bugün

entry'ler (50)

can alıcı şiir dizeleri

Güneş batmıştı yine üstümüzden
Üşümeye başlamıştık biz, birden
Sarılmıştık dünkü gibi, aniden
Sanki hiç uyanmamış gibiydim.
Güzel günleri görecektik daha
Mutluluğumuza az zaman kala
Yatağımdan kalkmaya çok az kala

çantasında çakı taşıyan hatun

Böyle hatunlara dikkat etmek gerekmektedir. Hiç ummadığınız anda sizi sırtınızdan çakılayabilir.

şu an dinlenilen şarkının en vurucu dizesi

Ben senin sarhoşunum
Şarap bahane
Mucize aramam
Mucize sensin
Hoş geldin evine.

kediler yazar olsa açacağı başlıklar

Hangi cins insanlar ve köpekler tehlikelidir?
Hangi türler daha az zarar verir?
Herkes etçil midir?

bugün yapılan en çılgın şey

sarhoş arkadaşımın motor kontağına nasıl kırdığını izlemek ve onu videoya alıp; ortak arkadaşlarımızı izletmek

şehrini bir cümle ile anlat

Kıymalısından tutun da tahinlisine kadar olan leziz pideleriyle, mert efeleriyle, sakin şehir (cittaslow) kenti olan bir yer Yenipazar.

galatasaray

Türkiye'nin ilk ve tek 4 yıldızlı takımıdır.
Jan Olde Riekerink, bu sezon teknik direktörüdür. Wesley Sneijder ise takım kaptanıdır.

özür dilenen insanın götünün kalkması

Ne alaka arkadaş. Saçma sapan şeyler bunlar. Boş işler bunlar.

harikulade bir profil fotoğrafına sahip olmak

görsel
fotoğrafçıya yakışır bir profil fotoğrafı.

mustafa kemal atatürk

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve aynı zamanda ilk cumhurbaşkanıdır. 1881 Selanik doğumlu olan birisidir. Türk Milleti için canını vermeye razı olan, adam gibi adamdır.
Anlatılamayacak kadar çok şeyler başarmıştır, yapmıştır.

berbere istenen saç modelini tarif etmek

Erkekler için çok problem olan bir şey saç tarifi etmek. Berberin de anlaması zor aslında. Bire bir hayalindeki saçı yaratmalı o da kafasında ve sonra işleme sokmalı.

can alıcı şiir dizeleri

Güneş batmıştı yine üstümüzden
Üşümeye başlamıştık biz, birden
Sarılmıştık dünkü gibi, aniden
Sanki hiç uyanmamış gibiydim.
Güzel günleri görecektik daha
Mutluluğumuza az zaman kala
Yatağımdan kalkmaya çok az kala
fotografcidirector

mesajlara kısa ve geç cevap veren kız

Size karşı bir şey hissetmiyordur ve sizi kaile almıyordur kardeşim, eğer bir şeyler hissediyorsanız hemen çekin duygularınızı geri. Yoksa çok acılar çekersiniz.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=ZLL0ocDpNMM

mustafa kemal atatürk

1881 Selanik doğumludur. Öğretiminde zorluklar çeken birisidir. Annesi ile babası okuyacağı okul hakkında karışıklık çıkarmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve Türkiye'nin ilk Cumhurbaşkanı'dır. Türkiye'ye çağdaşlaştıran biridir. Çok partili siyasi hayata geçiş yapan ilk cumhurbaşkanıdır. Eğitim-öğretim, ekonomik, siyasi, sosyal, kültürel alanında birden çok inkılap yapandır.
O, bazılarının göremediği; fakat görmemelerine rağmen onun yolunda olduklarını bilen birisidir.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Şuan ki ruh halimi açıklamak istiyorum sizlere. Dağ dediğimiz, dağ köyünden çekimden geldim. Bir düğün çekimiydi. Buz gibi bir havada ellerim tutmuyordu resmen. işimi iyi yapamadığımı düşünüyorum. Diğer yandan gazeteci patronumla tartışıyorum. Aşık olduğum kızın sevgili varmış. Benim ruhum halim bozuk olmasında kimin bozuk olsun kardeşim.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

insan, hiç tanımadığı birine dertlerini anlatmak ister. Tanımadığı birine sarılmak, omzuna yaslanıp ağlamak ister.

galatasaray

Türkiye'de ilk ve tek 4 yıldızlı takımıdır. O, bir arma aşkıdır. O, sarıyla kırmızının en güzel halidir. O; Bruma, Sneijder, Podolski ve Muslerası olan takımdır. O, sadece takım değil ayrıca bir aşktır. Kalbimin ilk aşkıdır, o.

31 çekerken pipiye arı oturması

cenabet olduğun 31 çekmeden de anlaşılıyor demektir.

en itici hitap kelimeleri

Çok güzel göğüslerin ve popon var canım. Çok tatlı duruyorlar.