bugün

çantasında dudak parlatıcı ruj ve pudra yerine/ek olarak swiss çakı da taşıyan hatun kişidir. kelebek veya tespih de taşıyan modelleri için (bkz: kaytan bıyıklı kadın) **
cebinde çaki taşıyan başbakandan bir farkı yoktur..
harbi hatun. yanımda hatun diye dolaştırabileceğim tek hatundur bu. gerisi hava cıva. tabii 14'lü taşıyanı tercih ederim her zaman.

(bkz: hacıhüsrevli sözlük yazarları)
çak ne işin var orda
(bkz: yahşi batı)
(bkz: ağır abla)
(bkz: harbi kız)
daha önce gasp,darp,elle yada sözle sarkıntılık,aldatılma gibi duyguları yaşamış kadınların level atlayarak daha gelişmiş silah taşıma olayının bir versiyonudur
yanlarında dikkatli olunmalı incitici söz söylenmemeli aksi takdirde incinebilirsiniz.
(bkz: yollu)
(bkz: yandan yemiş)
(bkz: erkek fatma)
son kalan orkidi ikiye bölmek için taşır.
kendisini koruma hakkını kullanan kadındır.
yamyamlarla dolu bi ilçede veya il de yaşıyordur. kendince kendini savunma psikolojisiyle kendini güvende hissediyordur. örnek ilçe için;
(bkz: gebze)
kullanmasını bilmiyorsa olası bir saldırıda çakısı bir tarafına monte edilecek olan hatundur, kolay değildir kesici aleti etkili şekilde kullanmak. onun için daha güvenli bir alternatif ebatlarına uygun beretta 950 jetfire olabilir, böylece silah kaptırmatörlerini zengin edebilir.
(bkz: çantasında roketatar taşıyan hatun)
haklıdır efenim. dünyanın bin türlü hali var.
(bkz: nükleer başlıklı kız)
x-ray güvenlikli alışveriş merkezlerine giremeyecek hatundur..
(bkz: çantasında vazelin taşıyan kız) *
Nerede, ne zaman, ne ile karşılaşılacağı belli olmadığından, tedbirli ve temkinli hatun kişidir. Kullanacağındanmı taşır tabi ki hayır, ama kendisini daha güvende hissettiği kesindir.
elma,portakal,muz gibi meyveleri alıp soymak ve yemek için tedbiren çantasında çakı taşıyan kadındır.* * *
Çizer..
bence rambo bıçagı taşımaları lazım. ben erkek halimle ve bu kalıpla bazen tırsıyorum.
Annemdir. Anahtarligina takili duruyor. Ve hatta teyzemlerdir. 3 kiz kardes olduklari icin dedem hediye etmis hepsine zamaninda.
Enteresan.
ben değilimdir. çakı acil durumlar için bulunduruluyorsa çantada, ben o acil durum esnasında çantamda aramaya kalksam bulana kadar ömür yetmez.
Suç işlediğini Bilmesi gereken kadındır.
Bu amk ülkesinde doğrusunu yapıyordur. Pompalı tüfek taşımaması anormal bence. Her an bindiği minibüste tecavüz edilip, öldürülüp yakılabilir çünkü. Suçlu da büyük ihtimal kendisi olur.
Bir kadın olarak bu ülkede güvende değilsin. Mantıklı olan budur.
Çantaya atarsan net gerizekalısın demektir, sen taşımasan da olur.
Hemen ulaşabileceğin yerde durmalıdır pantolon cebi, mont cebi gibi.