bugün

-kel görüyorum aq.
tanım: insanın içini acıtan soru.
iş mülakatlarında sorulan sorudur. "ebeninhamında" şeklinde cevap vermek için içi yanıp tutuşmayan bizden değildir.
+ 10 yıl sonra kendinizi nerde görüyorsunuz?
- sizi işten atabileceğim bir pozisyonda...

sonuç: tahmin ettiğiniz üzere işe alınamazsınız...
mülakatların vazgeçilmez, bezdirici sorusu. adama "senin koltuğunda" desen başlamadan biter, "senin altındaki pozisyonlardan birinde" desen yanlış anlar, "üstünde" zaten hiç olmaz. oooof offffff
bu soruyu soran her ik personeline beşi bir yerde takmak lazım.
(bkz: evli ve 3 emo annesi)

tövbe de lan.

(bkz: sözlükçülerin 30 yıl sonraki halleri/#7242217)
diyetisyenlik falan..
Londra sokakları.
yada birilerine yardım ediyorum sanırsam.
yine mutlu ve umutluyum.
Balayı tayland da.
Takılıyoruz .
evde elde dantel, televizyondaki yeni nesil izdivaç programlarını izlerken.. (bkz: çok düşündüm) (bkz: eminim)
kişinin 10 yıl sonra kör olmaması durumunda etrafına bakarak cevaplandırabileceği sorudur.

(bkz: anket lan bu)
yine aynada görücem sanırım.
2 çocuk, belki de 3.
kpss yi hala kazanamamışım lan şaka gibi.
dersanedeki müdür bozuntularından maaşlarımızı vaktinde almaya çalışıyoruz.
çok yaşlanmışım bee gençken ne güzeldim ben oysa.
10 yıl sonra 20. nesile küfrederken kendimi hayal ediyorum da sahiden çok eğlenceli, pis ergenler(!).
sen neredeysen ben de oradayim.
Mezarda.
ergenkon savcısı/istanbul adliyesi
otobüslerdeki haremlik selamlık uygulamasının kalkmasıyla bayan yanında.
Is gorusmesi vazgecilmezidir.
Genel müdür olacağım diye cevaplandiginda, iş görüşmesini yapan kişi size içinden kıçıyla güler. Hele bu lafi final görüşmede genel müdüre soylemişseniz , o da içinden bir cem yılmazlık yaparak dikkat et ben varken oturma o koltuga filan diyebilir.

Kısacası, kararlı ve hedefleri olan bir aday imajı vermek için tıfıl mezun olarak gittiğiniz iş görüşmesinde daha mutevazi ve iddiasiz cevap verilmesi gereken gicik bir sorudur. Bu tip yuvarlak sorulara verilecek yuvarlak cevaplar mevcuttur.
- 10 yıl sonra kendini nerede görüyorsun?
+ ben?
- sen
+ biz
- siz
+ onlar..

(bkz: bütün eksiler benim)
bununla ilgili üç sene önce edebiyat hocamız 10 sene sonraki kendizine mektup yazın demişti. şimdi gitti 3 kaldı 7. *
eğer imam olmak içinse bu soru ''allah büyük ben karışamam'' demek yeterlidir.
çalışma ruhumun beni taşıyabildiği yerde görüyorum şeklinde cevaplarsanız işi almanız garantidir.
2020 de.
böyle soruya şöyle cevap: ananın amında.
güzide bir okulumuzda yrd.dç. kazanmış olacağını görüyorum şimdilik.
görsel
mülakaatların vazgeçilmez sorusudur. "ayakkabilarımın içinde" verilebilecek en güzel cevaptır