bugün

"yeni bir yazar hoş gelmiş. " diyeydik iyiydi. az evvel zall gelişmeler bölümünden yine site ile ilgili teknik bilgiler paylaşmış. dedim ki "sevgili zall, iki de bir gelişmeler bölümünün ışığını yakıyosun, akıllı ol, kendine gel, ayağını denk al ... -gibi tehditvari cümleler- ..." o anda mavi bir ekran gördüm. sonra çaylak modu falan. neyse ki tekrardan "ölümüne kankayız."

meğer kuzeni yazıyormuş. yoksa biliyordum ben yapacağımı.

-kuzenim yazmış: insan kişisi söylemek istediklerini söyledikten sonra ters bir tepki alıyorsa ilk olarak bu yalana başvurur.-
bir zamanlar msnde ilan-ı aşk ettikten sonra alınan olumsuz cevaba verilen yalan.
bir zamanların ünlü klişesi. geçen gün gene hatırladık sağolsunlar. *
(img:#401438)
görsel
görsel
görsel
yeni türetilen aptalca yalan.
--spoiler--
pit stop yaparken yanlışlıkla mclaren garajına giren lewis hamilton'dan ikinci açıklama: "pardon kuzenim girmiş..."
--spoiler--
bir gün türkçülük bir gün deniz gezmiş hakkında entryler kasan yazarların... ahah allahım gülmekten tanım yapamıyorum şu an. *
evet evet, ne diyorduk, bir gün türkçülük bir gün deniz gezmiş için entry kasan yazarların
kendilerini savunma cümlesi. *
allahım daha neler görecek ulan bu gözler, allahım bu sözlük beni o kkadar eğlendiriyor ki,
allah belamı versin
bu sözlük olmasın ben mahvolurum,
biterim, neşe kaynağım ulan burası, nasıl söylesem ata binmekten, karting den falan silahla ateş etmekten, çok yüksek olmayan bi kayadan coppsss diye denize atlamaktan daha keyifli, allah ayırmasın ne diyim. * *
"kuzenimin sana yazmak istedikleri var" olarak zamana uyarlanabilecek yırtma şeysi
Benim suçum yok. (bkz: hahhahahhahahahha)
kuzen yok, dert yok.
Gerçekten kuzen yazsa inanılnayacak durumdur.
Kuzeninin de amına koyyuummm. *
Gerçekten kuzenimiz yazsa yandık.
internette yazılan bir şeyi ciddiye alıp dava açmak kadar aptalca değildir.
2000lerin popüler msn yalanı.
PARDON VATSAPA YAZACAKTIM.
yüz yüzeyken de en az sanal ortamdaki kadar işe yaramaz olduğunu düşündüğüm bahane.

durakta bekleyen güzel kıza, masumca selam verirsin. kız anlamsız bir yüz ifadesi takınarak, durağın öteki ucuna seğirtir. bir süre sonra, kızın yanına insan irisi bir erkek gelir. sana bakarak bir iki kelime konuşurlar. adam, yavaşça sana doğru yaklaşır.

-sen, benim kız arkadaşıma mı yazdın?
+abi, valla kuzenim yazmış.

bu kısa muhabbetten sonra, ağzının ortasına inen yumrukla, gideceğin yere otobüs kullanmadan varırsın.

bir dakika, başta işe yaramaz demiştim ama yarıyormuş. bilet parası vermekten ve ter kokusu solumaktan kurtuldun.