bugün

entry'ler (14)

muhteşem üçlüler

konsol, PS, Pes13
Sevgili, mum, film
Behzat Ç., Harun, Hayalet

hayata dair iç burkan detaylar

Bir yerde oturup yemek yerken çok mutlusun. Arkadaşların yanında. Gülüp eğleniyorsunuz. Birden oturduğunuz yerin dışarında duran fakir birini fark ediyorsun. Yediğin yemek bir anda boğazına takılıyor. Hayatın ne kadar adaletsiz olduğunu fark ediyorsun. Bir kaç gün bunları hissediyorsun, sonra geçiyor.

küfretmek

Bilimsel araştırmalar sonucunda zihinsel ve fiziksel acıyı azalttığı kanıtlanan kelimeler bütünüdür.

insanı sinir eden arkadaş türü

Oynadığı oyunu senden daha çok önemseyen arkadaştır. Oyun oynarken rahatsız ettiğinde sana küfreden arkadaştır. insanların yanında seni satan, hiç kimse kalmayınca yine senin yanına gelen arkadaştır. Sana destek olacağına köstek olan arkadaştır.

34 kişinin ölümüne sessiz kalmak

insanlık ayıbıdır. Bir şehit haberi geldiğinde kendilerini vatan bekçisi ilan edenlerin, Mavi Marmara için ağızlarına geleni söyleyenlerin insanlığa ihanetidir. En ufak bir olayda halkı ayağa kaldıran yetkililerin iki yüzlülüklerinin kanıtıdır. Sırf Kürt oldukları için yapılan bir ayrımcılıktır. Ölen insanlara kaçakçı damgası vurularak " onlar zaten hak etti" demeye getirmişlerdir.

alevi müslümana vermeyen sünni kız

Kesinlikle ayrımcıdır. Konu vermek olunca önemli olan mezhep değil gönül olmalıdır. Fuckbuddy gibi bir durum varsa değişebilir.

bir kızın bakire olduğunu anlama yöntemleri

kızla cinsel ilişkiye girin. O zaman anlarsınız

plankton

Bay Yengeç'in ezeli rakibidir. Yalnız boyu biraz kısa.

akp deyince akla gelenler

şerefsizlik, insan kullanma, halkı dolandırma, sülalesini zengin etme ve bütün bunlardan zerre utanç duymama.

pişmemiş kek

kesinlikle daha lezzetli. Bir kalıp pişmemiş keki çok rahat tek seferde yerim.

3 gün arayıp sormayan sevgilisine trip atmayan kız

evde kalmıştır. Bulduğu tek adamı kaybetmek istemiyordur.

su bardağıyla su içen kız

kesin kezbadır. Kezban olmasa öyle abuk sabuk hareketler yapmaz.

alman lisesi

okurken bütün öğrencileri tarafından nefret edilen, mezun olununca değeri anlaşılan okuldur. Ben okudum ordan biliyorum.

kezbanların ortak özellikleri

saç, sakal, bıyık, bacak ve kol kılı, kroluk vs. vs.