bugün

entry'ler (15)

kürtlerin çok pis kokması ve kıllı olması

(Bkz: kişi kendinden bilir işi)

istanbul da oyları birleştiriyoruz

Mhp'de birlessin diyenler olmus. Kafaniz mi guzel amina koyim? Ulan ben bile yasadigim sehirde mhp ikinci parti diye oy verirken sen hangi kafayla istanbul'da mhp'de birlesilmesini istiyorsun ki? %40'lik parti var iste tatava yapma bas gec. Yok ben akp gibi yemedigi bok kalmayan partinin iktidarda olmasini tercih ederim diyorsan al %5lik oyunu belki gotune sokarsin. Lafta hepiniz vatanci, milletciniz ama askerlerimizi goz gore gore olume gonderecek olanlara destek oldugunuz farkinda degilsiniz boyle yaparak. Ben yine de burda mhp'den yana kullanacagim oyumu sol goruslu biri olarak. Cunku gun parti tartismasi yapma gunu degil. Akp'ye dur deme gunu.

akp izmir mitingindeki izmirli sayısı

Olmayandir. Binali yildirim'in bile mitingtekilere "izmir'e hos geldiniz" dedigi bir izmir mitinginden bahsediyoruz. Emin olun ki cok buyuk bir cogunlugu baska sehirlerden otobuslerle getirtilmis akapelilerdir. Bizzat ordaki bir arkadasim izmirlilerin miting alanina alinmadigina ve kapatilan yolda sadece baska sehirlerden gelen otobuslerin olduguna sahit olmustur. Govde gostersinden baska bir sey degil anasini satiyim. Bascalanin ego tatminini izledik sadece.

akp ye oy verme sebepleri

"çünkü mal olduğum için." diye devam etmesi muhtemel cümle. Aklıma başka bir sebep gelmiyor açıkçası. Lafa değil icraate bakıyorsunuz; ama ortada kömür ve makarnadan başka icraat yok. Ha pardon bir de yol var. Hani şu sosyal devlet olma zorunluluğundan dolayı yapılması gerekeninden. Bize tayyip'in bir lutfu değil yani. Ben bu adamın hırsızlığını destekleyen insanlar gördüğüm için kimseye saygı duyamayacağım arkadaşlar kusura bakmayın.

uludağ sözlük kızları

En güzeli ben olduğum kızlardır. ~~ooo çok havalıyım.
~~

ak parti ye oy vermenin sevap olması

Komik bir önermedir. Bir kere "laikçi" diye bir şey de yok. "Laik olmak" vardIr, o da din ve vicdan özgürlüğüdür. Yani laik olan herkes içki içmek zorunda değil. Akp gibi yolsuzluğun, rüşvetin, kul hakkInIn dibine vurmuş bir partiye oy veren güruhlarIn bunun sevap olduğu düşünmesi ise hayret vericidir. Zaten bu partinin yaptIğı en iyi şeydir din istismarI. Seçmenlerine bakarak da gayet rahat anlaşIlabiliyor bu durum.

sözlük yazarlarının en son ağladığı şeyler

(Bkz: berkin elvan)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Lorde - royals.

sevgiliye hitap biçimleri

can şenliğim. *~

kuzeni ile ilgili fantaziler kuran puşt

çalıkuşu dizisini izleyip, oradaki aşka özeniyor olması muhtemel insandır.

sözlük yazarlarının yaşamak istediği yerler

Şüphesiz italya'dIr. Bu kadar yaşanIlasI, dili bile kulağa şiir gibi gelen başka bir ülke bilmiyorum. üstelik bu güzelim ülke her yıl biraz daha suya batmaktayken onu batmadan yakalamış olmamız büyük bir şans. Belki de yüzyıllar sonra bu ülkenin, o harika venedik'in varlIğından bile habersiz olacaklar.

yazarların anneleriyle olan en son diyalogları

çoğu zaman yaran diyaloglardır.

+ne zaman yemek yapmayı öğrenmeyi düşünüyorsun sen kızım?
-anne niye öğreniyím ki ya? evlenince de kocam yapacak zaten.
+hımm evet tabii. o zaman "behlül kaçar!" Canım.
- valla mı?!

sözlük yazarlarının aşık olduğu ünlüler

Justin timberlake ve diğer tüm sarışın ünlüler. Hepsi benim bebeklerim.

160 boyuyla biskolata erkeği isteyen kız

En asil duyguların insanır. Her şeyin inanmakla başlayacağına inanıyordur. ehehe şaka lan saftır saf. Ben bahsedilen ortalamanın üstündeki boyumla istemiyorum canımlar sizde biraz özgüven patlaması mı var ne?

whatsapp

An itibariyle silip kurtulduğum uygulama. Ne her dakika ne zaman girmiş, niye görmüş de yazmamış diye kafamı bozacağım abi. Oh be dünya varmış. Zaten eskisi gibi tıkır tıkır da çalışmıyor. Hep bi sorun hep bi stres. Benim gibi en ufak sorunlara gelmeyenlere de itina ile tavsiye edilir silinmesi.