bugün

entry'ler (154)

ne zaman evleneceksin

herkese senelerce seneye diye cevap verdiğim soru. sonrasında da terkedilerek seneye cevabı bile veremeyecek duruma geldim. hep başa dönüyorum bu işlerde.

twitter

1 kasım genel seçimleri arefesinde ak parti etiketlerine sansür uygulayan açık istihbarat aracıdır. Diğer partileri 50-100 tivit gibi komik rakamlarla Tt'ye girerken ak parti etiketleri 230k tivitler bir kere Tt'ye girmiş olup yarım saat bile olmadan TT'den çıkartılmıştır. Bu sansürcü yapının anti demokrat tutumunun sebebi tesadüf olamaz.

akp nin başörtülü kadınlara kelepçe vurması

Sözlükteki Fetullahçı terör örgütü sempatizanı yazarları rahatsız eden bir durum olmuştur. Bir vatandaşın başörtüsü takması suç işlemeyeceği anlamına gelmeyeceği gibi kelepçe takılamaz olan kişiler olması demek de değildir. Kanunlar önünde herkes eşittir ve diğer vatandaşlara uygulanan prosedürün onlara uygulanması gerekir.

ben bu yazıyı sana yazdım

Bu aralar cok mu karşılaşıyoruz genc şeklindeki hitabimdir.

cep telefonuna sevgili ismini kaydetme biçimleri

Herkesi ad soyadla kaydederim. Sevgili de dahil.

parttime devrimci

Günlerdir ortalığı savaş alanına döndüren kimin malı oldukları belli olmayan bir grup vandalın mesleği.

sözlük yazarlarının telefon alarm müzikleri

Bruno Mars bebesinden lazy song.

zenci sever fenerli kadın

Zenci bir eş diliyorum rabbimmden ..Mousa gibi imanlı, Okocha gibi hırslı, Anelka gibi karizmatik, Appiah gibi kuvvetli vsvsvs Nerde ben de o şans ben gider Bienvenue gibi işe yaramazını bulurum !:)) diye buyurmuş zenci sevgisi had safhada fenerli kadın kişisi.

görsel

buse terim ve illuminati ilişkisi

ibretlik paylaşımlarla gözler önüne serilen durumdur.

20 nisan

doğum günüm. kutlu doğum günü ilan edilesi gün.

ferhat göçer li türk telekom reklamı

kulaklarımızın pasını dahi siken reklam.

atatürk ün hacca gitmemesi

Maddi sıkıntısı olmadıgı iÇin gitmesi gereken durumdur.

atatürk ün hacca gitmemesi

O kadar serveti varken yapmamasi olmamış durumdur.

atatürk dururken kendine devrimci diyen densiz

Atatürk'ten büyük komutan,siyasetÇi,devlet adamı, öğretmen vs olmayacağı gibi devrimci de olmama durumudur. Keza başkomutan, başöğretmen vs gibi sıfatlarının yanında basdevrimci'nin olmaması manevi şahsına yapılmış bir hakarettir. Yetkililere gorevi suistimalden ve Atatürk'ü koruma kanununa muhalefetten dava aÇılması iCap etmektedir.

kuzey kore nin güney kore ye savaş ilan etmesi

yiyin birbirinizi amk dedirten olaydır.

schalkeye kotu plzene cok iyi diyen aptal fenerli

Menchesterin Galatasaray'a yattığını söyleyen Fenerliyle aynı kişi olması muhtemeldir.

atatürk ün namaz kılarken resmi

Olmayan resimdir. Çünkü ulu önder namazını evinde kılardı.

eski sevgiliden gelen mesaj

Eski sevgiliye göre değişir. Kimine siktir git la demeye bile tenezzül etmezsin kimine güzelce cevap verirsin. Yazar işbu entride düşüncelerini gerizekalıya anlatır gibi örnekleyerek anlatmıştır.

atatürk ün namaz için milletvekiline yaptığı

aynı trende bir sonraki vakit namazında cemaate imamlık etmiştir kendisi. Çok iyi bir hafızdı ulu önder.

mustafa kemal atatürk

Dünyaya gelmiş en yüce insanların en öndekilerinden biridir kendisi. Olmasaydı olmazdık. Babamiz kimdi bilemezdik. Herşeyimizi borÇlu olduğumuz başkumandan, başöğretmen. Ona olan sevgimi hayranlığımı ifade edecek kelimeler bulmakta zorlanıyorum. metrobüste avcılara giderken yazdığım bu entriyi metrobusu bile kendisine borÇluyuz. Ona Müslüman değil diyenler halt etmişler. Özgürlük savaşÇısı, anti emperyalist gerÇek bir türktür kendisi. AÇtığın yolda gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime and iÇerim.