bugün

entry'ler (90)

lezbiyen bir anne ve gay bir babanın çocuğu olmak

mucizedir. ilk yıllara denk gelmiştir. kendisi de muhtemelen ortalarda bir şey olacaktır. yazık ona.

hiç oscar alamamış ünlüler

bruce willis ne şaşırtıcı değil mi.

aldatanlara tavsiyeler

ölün daha iyi. şerefsiz yaşanmaz sonuçta. şerefinizi kaybettiyseniz hala daha ne yaşıyorsunuz.

ahmet maranki

son günlerde yine ortaya çıkan, doktorları aşağılayarak kendini tıptan daha üstün gören, her zaman aynı şeyleri tekrarlayan, hiç güven vermeyen ve parayı sevdiği belli olan kişi. Doktorlarla derdi ne bilmiyorum ama izleyin görün, ne kadar itici dediğim insandır kendisi.

maden kazasının cumhuriyet bayramına denk gelmesi

manidardır. ilginçtir. tuhaftır. üzücüdür. üzerken düşündürücüdür. düşünürken üzücüdür.

sözlük yazarlarının en son gittiği avm

istinye park, marmara forum ve 212 dir. aynı günde gidilmiştir.

norveç teki bir lisede çekilmiş fotoğraf

erkeklerin ağzının suyunu akıtır ama o kadarla kalır. sizin gibi fakirler de ancak kedinin ciğere bakması gibi bakar durur.

boğa burcu erkeklerin sadık olduğu düşüncesi

tümüyle yalandır. erkek ola da aldatmaya he? inanılmaz bir şeydir. aldatmayan erkek olmadığı için bu önerme de boştur.

selfie çekilirken geberen pkklı

keşke hepsi aynı kaderi paylaşsa dediğim leştir kendileri.

türklerin kürtlere bakışı

nefret doludur. keşke ölseler de kurtulsak doludur. bir boka bakarcasına bakılıyordur.

efendi gibi gözüken piç erkek

hepsidir. erkekler genel olarak böyledir efendim.

yazarların yaşadığı sokakların ingilizce karşılığı

rose olan ama kimseye faydası olmayan bir karşılıktır. gül sokakta oturuyorum. gül sokağı.

sözlük yazarlarının isimleri

naciye ebrar olan isimdir isimim. soyadım da apaydın. hızımı alamadım.

dördüncü murat ın şişko cariyesi

yalandan kim ölmüş sallayın gitsin.

vermeyen kızı zorla becermek

senin dünyada olma nedenin olabilir mi acaba.

insanları etnik kimliğine göre ayırma şerefsizliği

Ey insanlar! Doğrusu Biz sizleri bir erkekle bir dişiden yarattık. Sizi milletler ve kabileler haline koyduk ki birbirinizi kolayca tanıyasınız. Şüphesiz, Allah katında en değerliniz, O'na karşı gelmekten en çok sakınanızdır. Allah bilendir, haberdardır. "HUCURÂT suresi, 13. ayeti" tefsiri

buradan anlıyoruz ki allah bizi böyle yaratmış ve bunun altında bir anlam var. o zaman kavga neden savaş neden.

müslümanlar arap mı

araplar müslüman mı, her müslüman birer arap mı, her arap birer müslüman mı, müslüman olmadan arap olunur mu, arap omadan müslüman olunmaz mı.

aşkım beni bi kütürdetsene diyen kız

bel fıtığı hastası olan kızdır. bilmez ki sakat kalacak.

aynı otobüste 5 kıza teklif vermek

okul öncesi eğitimi alan öğrencileri taşıyan servis otobüsünde gerçekleştirilen çocukların yaptığı çocukça hareketler.

aşkım

aşıkım, aşık olduğum kişi, bana aitsin vs. gibi anlamları barındıran aslında bayağı olan bir çeşit sıfat.