bugün

keşke bende norveçte yaşasaydım dedirten fotodur. asıl norveçte çekilmiş foto nasıldır sorusunu akla getiren fotodur ayrıca.
http://www.haberself.com/h/4412/
kızların sarı olması dışında bir özelliği olmayan foto.ne kadar abartmaya hevesliyiz...
türk kızlarını çıldırdıp, sadece sarışınlar ne kadar abartıyorsunuz gibisinden söylemlerle savuşturmaya çalıştığı fotodur.
isveçli bilim adamlarının başarısında ki en büyük sır denebilir. bu kadar güzelin bir okulda olduğu lise'de insan kendini nasıl derse verebilir ki..?!
şaka maka iyi sevişir bunlar. adamın belini kırarlar, o kadar diyorum.
kızların adı, thea, martine, katrine, johanna, hanna ve mathilde, kızlarımız oslo'da trondheim lisesi'nde okuyorlar.

mathilde'nin babası petrol işinde ve çok zenginler, lakin annesi çok çirkin, sanırım domuz eti yediklerinden dolayı. ayrıca hermann diye bir oğlan var, tipini sikeyim ben onun.

ve itiraf ediyorum, bizim lisede böyle kızlar yoktu. amına koyayım ben öyle lisenin.
http://www.haberself.com/h/4412/
haberin tamamını okurken 17. ve 29. maddeye dikkat edin.
mesaj falan vermiyor, direkt açık.
ayrıca uzun kollu giyen bacı da erik gibiymiş amk. neyse.
http://www.haberself.com/res/img/hbr/3/1/23464_m.jpg
insana 31 çektirir.
Hamidiye suya bayiliyor ne lan. Haber kavraminiza sokayim.
şurada subliminal mesajın allahı verilmiş;

--spoiler--
Kızımız Sürekli Uçarak Seyahat Ediyor ve Uçakta Hamidiye Sularını Tercih Ediyor

--spoiler--

görsel

"kızların uçması" demek, kızların seks yapması demek, ayrıca "hamidiye sularını tercih etmeleri" de türklerle seks yapmaktan hoşlandıkları anlamına geliyor.

yanlış mıyım?
hepsi birbirine benziyor. pıffsss...
"bizim turk kızları bunlardan daha güzel" diyip bayılana kadar diye bir espri yaptırıp güldüren resim.
kızları sarı ve tüysüz kadife gibidir...
Fotomontajlı fotograftır. Bunlar kız falan değil. Bu kadar makyajla, bakım ile maymun bile bu hale gelir. Bunlar kız falan değil. Paylaşanın da allah cezasını versin. swh. Sadece esmer olanı gerçek.
rusya moskova ticaret ve endüstri meslek lisesinde çekilen fotoğraf kadar güzel olmayandır.

görsel
bazılarına "montajlıdır, fotoğraflıdır, paylaşanın allah belasını versin, makyaj asdksjdkjs" derken ağzından köpükler sıçrattıran fotodur.
42 ve 43 numaralı fotolarla beni benden alan haberdir.
burada yazılanları google translate aracılığıyla çevirip okumaya çalışıyorlarmış.
(bkz: elf gözlerin neler görüyor legolas) *
beslenme çantalarında neler varsa bizim kızlar hemen not etsin. ne yiyip ne içipte böyle güzel oluyor diye hep merak ediyorduk işte işin sırrı. Harika bir gazetecilik örneği bu haber. yeyip eçtiklerinin listesini değil, direk fotosunu çehmişler. helal la size...
asıl kızın uludağ sözlük'teki yazıları görüp teşekkür ettiği bilgisi olan haber. vay be helal olsun bize.
'kızlar gugıl transleyt'i kullanıp yazılarımızı okumuşlar ve türkiye'ye gelip uludag sözlük yazarlarıyla tanışmaya vermişler' esprisi yaptıran fotodur.

(bkz: ilk entry i ben girdim ilk ben tanışcam)
aşık olunan birden fazla kıza sahip fotodur.
sigaraya başlatmıştır.
orada ki lisede devamsızlık dolayı ile sınıfta kalma 1 gün olsa bile yarım gün devamsızlık yapılmaz.