bugün

son zamanlarda oldukça dalgalanma göstermiştir.

cevabını arayalım:

http://strawpoll.me/2881901
Kötü düşüncelerin sebebi yine kürtlerin ta kendisidir.

Ben bi çerkes hakkında veya bir boşnak hakkında kötü düşünen birini görmedim daha.
gözleriyle bakarlar. *
Türk vatandaşlığına sahip olmaktan memnun olana bakışla, ülkeyi bölmeye çalışana bakış arasında dağlar kadar fark vardır.
Araştırmacı bakıştır,
insan mı la bu?
malesef pek iyi olmuyor. sebebi de bi kaç çapulcu yüzünden hepsini aynı kefeye konmasıdır. vatan haini oldular, dinsiz oldular, terorist oldular, cahil oldular..

peki sen bunları diyosun da bi çok kürdün günahını almıyor musun? bu ülkeye ne kadar yararlı olanları göremeyecek kadar kör müsün? o cocukların karda kışta okula gitmek için ne çok eziyet çektiğini biliyor musun? anneleri haberler izlediğinde ölen her şehit için ağlarken senin kürt öldü diye sevinecek kadar nefretin niyedir? vicdan nerde?
(bkz: bağırsak kurdu).
standarttır. hee bazısı vardır etnik faşistlik yapar ama bu kürtlerde de yok mu? siktir edin onları 2014 yılındayız 2015 kapıda.
Türkiye türküyle lazıyla çerkesiyle boşnağıyla arnavutuyla gürcüsüyle arabıyla zazasıyla bölünmez bir bütün kürdü ile de bölünmüş bir bütündür ...
Korku dolu bakış
Her an beni kesebilir ya da molotof atabilir.
bize düşman olana biz de düşman olduk. Bu video izlendiğinde de anlaşılabilir. https://www.facebook.com/video.php?v=414434292047635
terörist.
Her terör saldırısından sonra bunları yapan, yaptıran ve destek olanlarına karşı unutulmamak üzere artan bir nefret..
olumsuzdur.
şu anketler vasıtasıyla rahatlıkla anlaşılabilir;
(bkz: kürtlerle birlikte yaşama isteği anketi)
(bkz: kürt denildiğinde aklınıza ne geliyor anketi)
(bkz: kürtler hakkında yapılan anketin çarpıcı sonuçları)
(bkz: kürtlerin sembolü hangi hayvan olmalı anketi)
(bkz: akp dönemi kürt politikası)

bu anketle pekiştirilir.
tipine ve söylemlerine bakarım. evimi kiraya vermen, sevmediğim kürt dükkanından alışveriş yapmam ...
Olmadı, Yürütemedik çocuklar sende kalsın yılda iki haftasonu bende kalırlar. Oturduğun daire senin olsun ben diğer eşyalarını arkadan gönderirim. Yanlız lütfen giderken sana dair ne varsa götür yanında. Seni hatırlatan birşey görmek istemiyorum.
Beyler lütfen terörist ile kürdü bir birine karıştımayın. Bir kaç şeref yoksunu yüzünden tüm kürtleri suçlamanın bir manâsı yok.
Yan bakarlar. Batıdan doğuya dogru bir bakıstir genelde.

(bkz: var mı lan bana yan bakan)
nefret doludur. keşke ölseler de kurtulsak doludur. bir boka bakarcasına bakılıyordur.
hani sokakta taze sıçılmış köpek boku görürsün ya... heh işte öyle.
güneydoğu ve çevresini bir defa çıplak gözle görseniz bunlar insanlığın hangi türü diye oturup düşünürsünüz bu arada o sigara çoktan yanancaktır. Cevap aynı hain bunlar hain.