bugün

entry'ler (33)

yazarın sözlükte bayan olduğunu belli etmesi

kız olmak utanılacak birşey değilki saklayalım cevabını verdirten başlıktır.
üstelik en içten dileklerimle kızlara abazalık yapan herkezin eşine sevgilisine yada kardeşine abazalık yapılmasını temeni ediyorum.
ancak o zaman dar görüşlü abazaların ortadan kalkacağı ve bidaha bu tür başlıkların açılmayacağı kanaatindeyim

esmeralda03

hoşbulduk diyip ilginize teşekkür eden asabi sorunlu öss öğrencisi.
(bkz: gelmeyin üstüme -P)

fikret kuşkan

aşık olunası sesine kurban bakışına hayran sinema sanatçısı yazar.

dersane müdürünün babayı çağırması

dersane müdürünün 2 aydır küs olduğunuz babanızı çağırıp 2 aydır dersaneye uğramıyor,sınav sonuçları berbat demesiyle ortaya çıkan evden kaçılası sorundur.

kötüyü savunmak için daha kötüyü örnek göstermek

- gün arkadaşlarım seni bi oğlanla el ele görmüş ne yapmaya çalışıyosun sen beni rezil mi ediceksin ya baban duyarsa????
-ben senin o gün arkadaşlarının kzlarını gördüğüm yerleri bi söylesem bida ağızlarını açamazlar anneeeee
-sen nerden gördün onların gittiği yerler sende mi ordaydın
-hönkkk :S

güneşe karşı bira içmek

deniz esintisini arkana alıp güneşlenirken içilen keyif birasıdır. tam etraf hafif dönmeye başlamışken denizin serin sularına iskeleden kendini bırakmak ayrı bir zevktir...

eşine sonsuza kadar aşık kalan sadakatli erkek

gerçekten sevmeyi bilen erkeğin tanımıdır.
(bkz: ender bulunur)

kadınların erkekleri delirtme yolları

sevgiliden ayrılmak için denenmiş her türlü yolun 'ben seni her halinle seviyorum' cevabının alınmasıyla sonuçlanan işe yaramaz yollardır.

makyajsız da güzel olmanın yolları

erkekler makyajlı kızlarımı daha çok beğenir sade kızları mı?
kızlar neden makyaj yapar?
makyaj yapmasam da güzel olsam olmaz mı?
gibi bir sürü sorusu olan kızların ortak sorunudur.

(bkz: bu kızların başka derdi yokmu yaaa demeyin)

zayıflamak için bisiklete binmek

kondisyon bisikletiyle ancak 30 dakika ypılabilen sonra üstüne nasıl olsa spor yaptım diyerek bi kavanoz nutella yedirten eylemdir.
tecrübeyle sabittir.

psikopat sevgiliden ayrılma yolları

1 sene boyunca haftada 2 kere ayrılalım denmesine rağmen karşı tarafın şiddet kullanarak zorla yanında tuttuğu -kendi aklına tüküren kızın- kızın uludağ sözlükte belki benim aklıma gelmeyen bir çözüm başkasının aklına gelir umuduyla açtığı başlıktır.

(bkz: imdat)

bayan mı kadın mı sorunsalı

hatun kelimesi bayanlarda sahiplenme duygusu uyandırır.
bayan kelimesi incelik,saygınlık duygusu uyandırır.
kadın kelimesi söyleyen kişiye göre değişmekle birlikte yabancı biri tarafından söylenirse 'ha ayı ha! ' tepkisine yol açabilmekle birlikte söyleyen eşiniz sevgilinizse yada tanju okan' sa 'ayy nede güzel kadınım dedi' diyip eriyip gitmekle sonuçlanabilir.

(bkz: bir bayan olarak fikrim)

depresyon zamanı

psikopat sevgiliden ayrılamadığın zamanlar.

ilk buluşmada götüm dondu diyen sevgili

ne yani karşı cins onu ilk buluşmada soğukta bekletiyorsa arka uzvum dondu denmesi beklenen kişimidir?
hiçte terbiyesiz değildir.
realist sevigilidir...

öss ye 2 ay kala kazanma ihtimali

össye 2 ay kala 20 puan yükseltmekle eş değer durumdur.

öss ye 2 ay kala kazanma ihtimali

1 sene boyunca boş boş oturup son 2 ay kala paçaları tutuşan öğrenci profilinin daha önceki başarı durumuna göre kazanma ihtimalinin hesaplandığı durum.

(bkz: herkesin anısı olan bi konu)

tanım: sınava 2 ay kala öss öğrencisinin uludağ sözlük yazarlarının fikrini öğrenmek amacıyla açtığı başlık.

iki erkeğe benim için dövüşün diyen kız

iki erkeğin birbirini gırtlaklamasını sağlayıp üçüncüyle kaçan kız modeli.

doğum kontrol hapı

kullandığında balon gibi şişip su topladığın bıraktığında bacaklarında varis oluşumuna neden olan, uzun süre bırakmazsan (6Yıl ve sonrası) bidaha hap kullanmasanda hamile kalamayacağını garantileyen ilaç.

faturali hattan kontor atmak

konturun bitince annenin telefonundan yapılan eylemdir.

eski sevgiliyi öldürmek

ayrılmana rağmen peşini bırakmayan psikopat sevgiliden kurtulma yoludur.