bugün

kapris.
sürekli erkeğin geçmişteki ilişkisinden bahsetmek.
kadınlar erkekleri delirtmek için bir yol aramazlar, doğalarımız gereği birbirimizi anlayamadığımızdan birbirimizi deli ederiz.
ofsaytı sormak, bebek gibi konuşmak, takma isimle çağırmak.
konuşmak konuşmak konuşmak. ve bunu nefes almadan susmadan yapmak. ve kıskanmak.
her söylediğine neden sorusuyla karşılık vermek.
not:ben denedim işe yarıyor.
konuşup kunuşup ben birşey demedim ki, sen sinirlisin demek.
herşeyden şikayet etmek.
beni neden aramadın diye sormak.
dışarıda beraber gezerken ansızın mango'ya girmek de olabilir. mango önlerindeki defresif görünümlü, sinirli sinirli sigarasını içen o potansiyel seri katil görünümlü adamları görürseniz dediğimi çok net anlarsınız.
1 saatlik yola "evden çıktım geliyom" diyip 4.5 saat sonra gelmek, gece planlarını bok etmek üstüne üstlük bir de geç kalamam evden bekliyolar demek.
valla yolda giderken önünüzdeki arabada bayan bir şöforun iki araba arasına park etmeye çalışırken sizin yolunuzu kapaması ve işin kötüsü sonsuza kadar aynı manevraları yapsa hiç bir zaman o arabayı oraya sokamaz.
(direksiyonu maksimum sağ yapıp ileri gitmek, sonra aynı şekilde geri almak, sonra tekrar ileri gitmek. aynı yay üzerinde ileri geri giderek park etme çabaları)
aptal olup bu aptalligini anlamadan kendini zeki gibi sunmak.
sevgiliden ayrılmak için denenmiş her türlü yolun 'ben seni her halinle seviyorum' cevabının alınmasıyla sonuçlanan işe yaramaz yollardır.
aşırı ilgilenmek. sevgiyi aşırı belli etmek, kendinden önce onu düşünmek.. *
"sen beni sevmiyooosunn" demek bir de;
- hayatım bilgisayarın yanında notlarım vardı nerde onlar
- ay! ben attım onları hayatım.
- neaa ! raporum *
kadın olmak yeterlidir.
beren saati seksi bulduklarına göre çemçük ağız *
siz sinirliyken sırıtmaları.
hasta olduklarında "ölmezsin ölmezsin" diye geçiştirmek.
erkeğin bir davulcu olduğunu varsayarsak; evi toplarken zildjian ve istanbul marka zil setini çöpe atmak!
(bkz: gösterip vermemek)
erkekleri kızdırmak tan zevk alan kadınların davranışları, çeşitli yöntemleri vardır. en çok sen beni sevmiyorsun diyerek moral bozarlar.
bir olaya alındıktan sonra erkeğin "ne oldu" sorusuna "yok birşey üstemele beni yalnız bırak" deyip bir iki gün konuşmadan geçirdikten sonra erkeğin yaşama isteğinin tam da bittiği yerde çemkirme adını verdiğimiz eylemde bulunup duvar kapı vb. nesneleri tekmelettirme.
erkeklerin 1 kerede anlamadıkları ya da işine gelmeyen şeyleri tekrarlamaları. anlayın ilk seferde, sonra söylendiğinde delirmeyin te allam.