bugün

entry'ler (29)

son entrysini 8 yıl önce girenin online olması

Son entrysini 11 yıl önce girmiş bir yazar olarak şu an geldim. Hortladım evet.

google chrome

dün hiçbir sorunu olmadığı halde, bugün facebook'ta sorun yaratan tarayıcı. şöyle ki; facebook bildirimleri ve mesaj kutumu açamamaktayım. idareten explorer kullanıyorum. kaldırıp tekrar kurdum fakat fayda etmedi. önceden sapıtmazdı ama ne oldu bilmiyorum.

zengin sözlük

yenilmeyecek ve yıkılmayacak sözlük.

zengin sözlüğe misilleme yaparak yıldırıcı olduklarını zanneden beyinsizlere inat ayaktayız.

tekrar açılmıştır. cool adam yalnız değildir, yazarları o'na her daim destek olacaktır.

maldanadam ın çakma olduğu gerçeği

bir blogun yazısıyla gözler önüne serdiği gerçek;

http://sozlukyazarlari.bl...lukte-taklit-bir-mal.html

erkeklerin aşk acısı çekmesi

inandırıcı değildir. çünkü çoğu erkek için cinsellik ön plandadır ve aşk acısı sandıkları şey sevişince geçer.

boğa burcu kadını

başak burcu erkeği ile anlaşamayan kadın türüdür.

(bkz: kendimden biliyorum)

bir insanın moralini bozan şeyler

sevilen insandan değer görmemek, onun size hakaret etmesi ve hiç bir şey olmamış gibi size mesaj atması.

evli biri ile beraber olmak

evli kişi için bir heyecandan öteye gitmez. yuva yıkan kadın/adam olmak her zaman için ziyan getirir. böyle bir ilişki uzun ömürlü olmaz genelde. çünkü evli kişi kolay kolay eşinden boşanmayacaktır. tamamen riskli bir durumdur. daha da ötesi, şerefsizliktir.

kendisine aşık olunduğunu anlayamayan erkek

yaş ve mezhep farkı vardır. mezhep farkı aşılır belki ama kız, erkekten çok küçükse (20 yaş kadar) erkek bunu engel olarak görür. * *

sylvester

cani ve sevimsiz kedidir. dünya tatlısı minik tweety'nin can düşmanıdır. esefle kınıyorum.

mamo

sivas şivesinde gerizekalı, cahil ve kaba kişilere söylenen sözdür.

yaran kişisel iletiler

tut ki karnım acıktı, kedimi yedim. ama psikopat olsam gerek herhalde.

yezid

peygamber torunlarını rezilce katleden,kur'an ve sünnetten nasibini almamış ve kıyamete kadar lanetlenecek olan vahşi ve cani insan müsveddesi. akla gelebilecek bütün iğrenç sıfatları haketmedir.

hz muaviye

hz. aliyi namaz kılarken şehit eden lanet olası varlık.sadece şiiler ve aleviler değil,sünniler de nefret eder bundan.zira hz. muhammed(s.a.v) muaviyeye;kıyamete kadar benim neslimin senin neslinden çekeceği var buyurmuştur.muaviyenin oğlu yezid de babası gibi vahşi ve kan içici olmuştur.

grup çığ

dağılmamıştır. sadece oğuz aksaç gruptan ayrılmıştır. ankara'da çığ gösteri merkezi adlı kendi mekanlarında sahne almaktadırlar.

türkülerimize yeni bir soluk getiren altı güzide insan.
grup çığ ;mustafa özarslan(solist,kaval),kemal özarslan(bağlama),hasan coşar(zurna,vokal),mustafa seyhan(bass gitar,vokal),serdar çapar(bateri) ve bülent barış uğun(klavye,vokal)'dan oluşmaktadır.mustafa özarslan ve kemal özarslan kardeşler sivas'ın şarkışla ilçesinin sarıkaya köyündendirler.hayranlarına gerçek birer abi gibi yaklaşırlar.kitleleri artmasına rağmen çizgilerinden ödün vermemişlerdir.kültürümüzün mirasçılarıdır.severiz kendilerini.

msn iletisine bulaşma yazan insan

" allah seni davul etsin, beni de tokmak " denilesi insandır. listesindeki kimseyi ciddiye almadığını ve " ben önemli bir insanım kafamı bozmayın " mesajı vererek aslında bir megaloman olduğunu anlatmaya çalışır. an itibariyle birinin iletisinde yazdığını gördüm. yazık lan, kimse ilgilenmiyor demek ki böyleleriyle. bunlar da çirkefleşip prim elde ettiklerini sanıyorlar.

(bkz: hem narsist hem tikky olmak)

aynur haşhaş

koyun gibi melediğini düşündüğüm iğrenç sesli kadın şarkıcıdır.

hüzün kovan kuşu

" ay tenli aşık şarkıma karşılık vermiş " dizesini " ayten de aşık şarkıma karşılık vermiş " olarak anladığım ve uzun bir süre ayten adındaki bir kız için yazıldığını düşündüğüm şarkı. yine de severek dinlerim.

haydar

hz. ali' nin ünvanı, aslan anlamına gelir.

ali ekber çiçek'in haydar haydar adlı çok güzel bir deyişi de vardır.

deli mestan

bir dönem flash tv ekranlarında yayınlanan gerçek kesit adlı dizide, güzide oyuncu cahit kaşıkçılar'ın, dizinin bir bölümünde canlandırdığı manyak ötesi karakter. dizinin sonlarına doğru çıldırıp ağzından salyalar saçarak karısını ısırması son derece korkunçtu. ama yine de seviyoruz seni sarı bıyık !!!

şuradan izlenebilir: http://videoizle.video75....-kesit-bosluk-deli-mesta/