bugün

trt 1 den naklen yayınlanacak şampiyonlar ligi 3. grup maçı.
monaco'nun marsilya'ya 6 gol atmasından sonra korkutan maç. monaco çok atak bir takım olmuş. beşiktaşlı değilim ama ülkemizin takımı olduğu için avrupa'da destekliyorum kesinlikle. çok iyi hazırlanmalı maçlara beşiktaş. her şeyi zaman gösterecek.

edit: Tebrikler beşiktaş.
Sikinti yok her turlu alacagimiz mac.
monaco nun marsilya ya döşediği 6 boruyu gördükten sonra beşiktaş için beni aldı 1 telaş, açık söyliyim.
olimpik lyon geçen yıl beşiktaş ı elemeden önce son 32 turunda az alkmar a deplasmanda 4 kendi sahasında 7 gol atmıştı. sonra ne oldu. zar zor penaltılarda elediler bizi. ağlamayın hallederiz...
monako penetrasyon yapar kargalara.
8taşın amonacoyulacağı maç

Cidden bu sezon bjk den bi sikim olmaz ligi gs ziraati fb alir bjk ligde 3.olur ziraatte çeyrek finalde elenir şl de tarihi farklar yer ulan daha td niz korkusunda quaresmayi oyundan alamıyor ahahahaha ezikler sizi.
7 tane atmasını açıkçası istemem. en güzeli 5 tane atsınlar da 5iktaş olsun. şimdi 8eşiktaş oldu, 8taş oldu, 6eşiktaş oldu, artık 5iktaş kaldı.
monaco için "tamam mı, devam mı" maçı.
ne kadar düşman olsak, transfer sezonunda birbirimize türlü piçlikler yapsak, en iyi oyuncumuzu size kaptırsakta taraftarlar olarak tüm küslükleri unutup birlik olmamız gereken bir maçtır. bir psg taraftarı olarak monaco'ya başarılar.
porto farka gider dediniz 3-1 döşedik. leipzig dediniz üstün alman teknolojisi cart curt dediniz 2-0 koyduk. halen minici firki gidir bibibibi he he gider....
Bu maçı da alıp 3 te 3 yapacağız....
Monaco macına 3 hafta varmış! Şimdi işin yoksa 3 hafta monaco'nun nasıl iyi takım olduğunu bizi 5lik yapacaklarını falan dinle dur. Offff of
Beşiktaş'ın monakoyacağı maç.

Edit:koydu.
Haydi Beşiktaş'ım göreyim seni.
bu maç için direk gidip beşiktaş'a tek maç oynayacağım, benim iddia oynadığım takım asla götü doğrultamaz. Chelse kaç yılıydı hatırlamıyorum 20 maç yapmış yenilgisi yok ben oynadım yenildi amk! öyle de cenabetim.
beraberlik kokan maç.
aptal monaco yarı final oynayan kadrosunu sattı, takımın içine etti. para için götünü bile verir bunlar. iflah olmazlar bu sene, nice'den 4 yiyen takım. bizden de 2 yer. 2-1 kartal alacaktır.
Beşiktaş sayesinde ilk defa bir türk takımı 2'de 2 yaptı, dua edin bir türk takımı 3'te 3, hatta 6'da 6 yapsın.
(bkz: monaco beşiktaşı yenerse çıkmaz sokaktan çıkacağım)
kendi sahasında porto takımından 3 gol yiyen bir monaco ile oynayacağımız maçtır. beşiktaşlı değilim ancak avrupa arenası başka.

normal şartlar altında önceki maçların skorlarına bakınca beşiktaşın yenilmemesi gerekiyor. en kötü beraberlik maçı gibi. ancak futbolda bu şekilde işlemiyor kurallar malum. monaco yenilirse elenecek çünkü bjk 9 puana çıkar ve önlerinde porto deplasmanı var. var güçleri ile saldıracaklar beşiktaş her zamanki gibi kendi futbolumu oynayayım derse yenilmeden döner. kapanıp rakibi tutayım sonra atarsam atarım derse sıkıntı büyük. bu adamlar her ne kadar artık mbappe gibi bir futbolcuları olmasa bile coştukları zaman 3 ve üzeri golü rahatça bulabiliyorlar.
beşiktaş'ı destekliyorum bu maç, destekleyeyim de yenilsin amk!
1 den 0 olacak maç berabere biter.
portonun deplasmanda 3 attığı takıma biz de rahat 3 atarız.
eğer olur da beşiktaş mu maçtan 3 puan çıkarırsa guruptan lider çıkar.