bugün

bugün ufalmak , küçülmek , cüsse olarak ebat olarak gitgide karınca boyutuna erişmek gibi birşeydir. öyle bir zaman gelir ki üstündeki kıyafetler arasında kaybolursun ve de saçların tüm bedenini kaplar. ama yüreğin hiç ufalmaz . hep aynı kalır. sana kocaman gelir o yürek. yanındayken. tüh 9 saat nasıl da 9 saniye geçmiş yahu diye dert yanarken, o yanında olmadıgı zamanlar, evinde tek başına battaniye altında onu özleyerek üşürken , 1 saniyenin neden bir saat gibi geçtiğini anlamaya çalışırsın. yanıbaşındayken de ağlama ihtiyacı hissedersin fütursuzca, ki çoğu zaman dudak altı titremelerini durduramazsın ve de hayatında hiç yaşamadıgın bir haz haline gelir, ki yanında orgazmın anlamı bile kalmaz o sınır bilmez ağlamak karşısında.ciğerlerinin söküldüğünü hissederken bi yandan kendini tahlil ederken bi yandan sevgilinin kollarında ne kadar huzurlu oldugunu düşünürken bir yandan sürekli küçük çocuklar gibi hıçkırıklara boğulursun. demiştim ya minicik kalmışsındır artık,sadece yüreğin ufalmamıştır. o da ufalmak için sıkmaktadır kendisini.

mesafenin sınır tanımamasıdır.gecenin hangi vakti olursa olsun,büyüsüne kapılıp camının dibinde belirivermektir.

bugün 14 şubat hayallerinin yetersiz kalmasidir , eğer tüm yazılanlara bir anlam yükleyememiş olanlar var ise.
gün anlamsız ve önemsiz. sen yoksun... yüzlerce beklentisizliğimin, hayatın getirilerini umursamazlığıyla,
ne olursa olsun,
deprem, sel, yangın...
dağlar devireceğim küçücük sandığın yüreğimle.
ilk kalp atışım, son nefesimsin sen !
*
anladım ki cuma, insanları o güzel cumartesi gününe kavuşturan bir günmüş...
guiza da gol attı ya, insan istedi mi hayatta her şeyi başarırmış anladım. sözlük sana diyorum sabri sen duy.
görsel
şarap just şarap şarap.**
benim için günün anlam ve önemi yok yine boktan.
Huzurun olmalı biraz ve seni güçlü kılacak kadar acın. Biraz garip ama; "bazen kimseye aldanmayacak kadar taş kalpli olmalısın."
çarşi iznine çıktım, sivil insanlar gördüm.
Bildiğimiz gibi ülkemizde yolunda gitmeyen şeyler olup, devlete karşı çıkanların da henüz oy kullanma çağına erişmediğini görebiliyor ki hala başımızda bu kendini bilmez herifler var. Atatürk ilke ve inkılaplarının yolundan bizi alıkoyan tiyatroları kapatan ve daha bir çok şeye sebep olacağı bilinenler var. Ne mutlu türküm diyene...
Güz sancısı son derece güzel anlatmaktadır.
Eğer "değer"lerini "diğer"lerinden ayıramıyorsan; "meğer"lerini bir cebine "keşke"lerini öbür cebine koyacaksın. *
Bayramınız bayram ola (internet Explorer).
tam 20 gündür tweet atmıyor. evet tam 20 gün.
Büyük usta, yazar, şair Nihal Atsız' ın ölüm yıldönümüdür.
son liseli bugün bir gün içinde 48 kez 31 çekerek rekor kırdı.Liselinin penisi ameliyat ile alınarak en yakın lisenin bahçesine asıldı.
ilkokul anılarım sıralandı bir an gözümün önünde, nedense cümle böyle bi çağrışım yaptı. Hadi hayırlısı.
ziraat bankası sınavı olan bir gün. Allah yardımcımız olsun.
annemin doğum günü <3 herseyim benim.
(bkz: berlin duvarı)

-Deutschland deutschland über allez !
(bkz: caktirmayın türküm)
işçilerin her türlü hakkının elinden alınıp, terörist muamelesi etme günü. Bir de tatil.
işçi bayramı. tatil günü de. hafta sonuyla birleşti falan oh mis.
vukuatsız geçmesi dilenen gündür.
Bu ülke ne günler gördü bunları da atlatıcak.
Oldukça Önemsizdir.

(bkz: sevgililer gününü yanlız geçirmek)
(bkz: The Saint Valentine s Day Massacre)