bugün

survivor'ın pazarcı yarışmacısı. adayı karıştıranlardan biri.*
adanın en dönek insanı.
yarışmada babamı bile tanımam demiştir. içten pazarlıklı olacağına içinden gelenleri söylemiştir.
(bkz: helal olsun)
hakan'dan "bi anda üç beş yedi günde" soğuyan yarışmacıdır.

saçlarına, şortuna ve dansına bayılıyorum. survivor oğuzhan'la ilgili söyledikleri çok doğru fakat ertan'la kız gibi dedikodu yapması hiç hoş değil. yarışmada babasını bile tanımaması normaldir de böyle de ibnelik yapılmaz lan, 70 milyon izliyor aydın ajsfs.
erkeklerin yapılan yarışmaları kazanmalarını sadece şunun dansını görmemek için istemiyorum. allah ım sana geliyorum.
hele o adadan gelsin tezgahına saldırcam.
mutantın uludağ sözlükteki kelime anlamı. ayrıca hakan'dan
-Acun Bey ben Hakan'dan 3-4-5 günde 6 günde 7 günde soğudum. u bulan yarışmacı.
tam bir arnavut. minyon tipli, sarışın, çabuk sinirlenen, hızlı konuşan.
dans ettiğini sanarak yaptığı hareketler akıllara ziyandır. ayrıca dönek ve içten pazarlıklı bir adamdır.
adanın 'mümkünse dans etmesin' adamı, eski dansçılardanım dedi dedi de heyy gidi adam pırıldak gibi dönerken bari yüzündeki ifadeyi değiştir,
ailecek gülüyoruz.
Tek bildiği dans ismi Lambada olan yarışmacı.
geçenlerde istiklal 'de dolaşırken gördüğüm herif.
gıcık olduğum insandır. o nasıl bir iki yüzlülüktür oyle. hele o dans etmesi yok mu televizyonu kırasım geliyor .
(bkz: survivor aydın vs kuşum aydın)
dans ediyorum adı altında yaptığı garip hareketleri sürekli tekrarlamasına rağmen, her tekrar öncesi bu defa şu dansı edeceğim diyen adam.

o saçma hareketler hep aynı ama dans ismi sürekli değişiyor lan.
kızlar adası yerine yanlış adaya düşmüş zat.
televizyon başında "lütfen dans etme,oyun falan kazan ama dans etme" dediğim adam.
o dans ederken televizyon başında benim utandığım insan.
o saçları yokmu o boyalı, özenli saçları. işte onlar beni benden alıyo. ulan adam üç kağıtçının allahı. (bkz: bide söylenileni anlasan)
pazarcı, dansçı ve apaçidir.
yanar döner bir şahsiyettir. ayrıca program esnasında yarışmacılarla yapılan konuşmalarda "benim kendi fikrim yok grup ne derse onu yaparım" diyebilecek kadar kişiliksizdir. ulan insanın bir fikri olur be.

(bkz: survivor aydın vs survivor emin)
dansını hiç beğenmediğim , pazarcılıkla uğraşan adamın biridir .
(bkz: kelebek aydın)*
dans edişi sikilesi aptal.*
yarışmayı kazanması halinde pazarcılıktan kabzımalliğe terfi edecek kişi.
güncel Önemli Başlıklar