bugün

entry'ler (447)

şu saatte yazarların uyumama sebepleri

Ayakta bebeyi sallayip uyuttum. E zaten yarim saat sonre iş için kalkmak zorundayim öyle kaldik

ben nasıl cesaret etmişim buna denilen şeyler

çocuk sahibi olmak.

en öpülesi yerler

Minik bir bebeğin ensesi
gidisi
Elleri
Ayaklari

ama yazık opmeyin koklayin o da kafi.

büyümek

sadece acıların katlanarak artmasına sebeptir. önce kolun bacağın acır düştüğünde, sonra kalbin acır aldandığında, her hücren isyan eder bebeğini kaybettiğinde...

süreç devam etmektedir. her geçen an daha çok korkarsın zamanın senin için hazırladıklarından...

sözlük yazarlarının itirafları

içimde kalbinin atması için dua ettiğim bebeğim var ama o beni bırakıp gitmek üzere.

ne olur bırakıp gitme...

ilker yasin solmaz

ülkem sınırlarında eşine az rastlanır bir kişiliği olan hayranlık duyduğum adam.
biz ülke olarak alışık değiliz senin gibi insanlara bizler namus adı altında cinayetlere, işkencelere alışığız kızını kendi elleri ile öldüren sonrada cenazesini bile tanımayan babaları adamları bilirdik ama sen çıktın tüm dedikodulara inat, tüm söylenenlere inat ölmüş eşine ve minik çocuğuna sahip çıktın.

öyle bir geçer zaman ki

mete' yi izlerken neden bilmiyorum bir an dexter'in kurbanını öldürken gözlerinde beliren ifade geldi aklıma. iç daraltan bi dizi baştan sona izlemek marifet ister.

eksikliğini hissettiğim, özlemini duyduğum, yokluğunda gözlerimden yaşların inmesine sebep bir şey var ama ne?

öyle bir geçer zaman ki

20 dakika kesintisiz izleyemediğim dizi. yok benim derdim reklamlar değil bünye izin vermiyor o kadar seyretmeye istemedende olsa ağlamamak için kanal değiştiriyorum.

osman'ın gözlerini görmek, ellerini dizlerine bağlayıp çömelip saklanmasını seyretmek çok tanıdık geliyor bana biliyorum ki seyretsem ziril ziril ağlar neden diye sorana cevap veremem sırf bu yüzden ara ara izliyorum...

dizinin daha fazla güven verici karaktere ihtiyacı var inşaallah soner iyi biri çıkar.

tu vas me detruire

içini kanatan, isyan ettiren, aynı zamanda umutsuzluğu anlatan olaganüstü bir şarkı.

formalite icabı söylenen sözler

kızmadım, kırılmadım sana.

bang bang

akıllara sadece çocukluk aşkını getirmemeli aksine bu şarkıyı her dinlediğimde aslında kendimin ne kadar değersiz, etrafımdaki insanların ne kadar umursamaz olduğunu anlıyorum...

her bang bang de kendi kafama bir kurşun sıkıyorum bu kez silahı kendi elime alıp.

atarax

3 günlük uykusuzluğuma care oldu. aslında düşünmemi durdurduktan sonra gerisi kendiliğinden geldi sanırım. tek kötü yanı uyanmakta zorluk çekiyorsun ve uykuya dalmadan önceki son anlarda dayak yemiş gibi dalıyorsun uykuya ve öyle uyanıyorsun ...

elabebek

kendisinin ve sevdiklerinin üzerine biraz peri tozu serpip neverlande gitmek isteyen, yazarımsı.

pespembe duvarlar vardı etrafımda, yıkıldı ve yine altında kaldım enkaz içinde.

tecavüze uğramış birini sevmek

10 - 0 yenik başlamaktır ilişkiye,
en ufak hata kabul etmez,
sürekli diken üstünde olmak,
cam bebeği seyredip dokunmmamaktır...

çocukken aşık olunan ünlüler

hayat ağacı diye bir dizi vardı işte o dizide ki küpeli uzun saçlı polis ilk aşkımdı. gel gör ki şu an ismini dahi hatırlamıyorum...

birinci sınıfta okumayı en geç söken çocuk olmak

bu tür çocukların başarısızlığının pek çok farklı sebebi vardır. ben 2 tanesinden bahsedeyim:

1. hazırbulunuşuluk düzeyi, algılama bozukluğu, adapte olamama gibi kendinden kaynaklı sebepler.

2. öğretmen davranışı, aile ilgisizliği, öğrenme ortamı bozukluğu gibi çevresel faktörler.

bana göre bu tür çocuklar daha yaratıcı, daha eğlenceli oluyorlar.konuşmaları, hareketleri kendilerini ifade etme biçimleri ile sınıfın neşe kaynağı olabilirler.

bende bunlardan biriydim hatta öğretmen kırmızı kudale takmıyor diye kendi kendime takmıştım:))

ama gel gör ki ilahi adalet şimdi öğretmen oldum okuma öğretiyorum..

lc waikiki

pantolon ve etekleri üzerinde yazan bedenden büyük olan mağaza. hayır küçük beden etek deniyorsunuz olmuyor, ben kendimi biliyorum sıfır beden değilim ki...

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

eşinden boşanıp, baba ocağına dönemek isteyen kızına '' çocukları bırak da gel '' demesi...