bugün

Acılı öğrenme aşaması nedense bir türlü geçilemez. Yalnız zamanla ilk yaptığı şeyleri yapmaması acının derecesini azaltır.
Yahu arkadaş 5 kişilik zindanda herkes duruken aggro çekmek ve akabinde ölmek. Her zindanda bunu bir ya da iki kez tekrarlamak nasıl bir yetenektir? 2 yıldır da oynuyorsa eğer, büyük yetenektir.
+ canım ip vercem sana birazdan bekle
- ip mi napıcaaam ki ben ipi bişeyi mi bağlicam
popmundoysa hiç oynamayın ayrılınca bebeğin velayeti sorun oluyor.*
(bkz: gammon empire)
(bkz: counter strike)

- aşkım arkadan gir ben önden giricem.
- sen base kal aşkım ben korurum seni.
- lan yengenizi vuranı fena yaparım.
başıma gelmiş olay. tabi bir kız olarak oyunu en az sevgilim kadar bildiğim için sorun olmaz.
bir süre sonra bağımlılık yapan aktivitedir. asıl geyik pvp'de yaşanır.
bir süre sonra gerçek dünyayı yadırgamanıza, onunla 7/24 o oyunda kalmak istemenize sebep olan aktivitedir.
eğlencelidir. masum masum sorular sorar, sevinir, güler, eğlenir. geçin karşısına oturun onu izleyin.

-bitanem baksana bi
+söyle hayatım
-benim bu köpeğim gitti
+nere gitti
-bilmiyom bitanem gitti işte *
+boş ver bitanem yenisini alırız
-yaaa ben onu çok sevmiştim
+şaka şaka orda düdük gibi bişey var ordan çağır onu.
-bi daha konuşmıcam senle hıh.
beş dakika sonra
-bitaneeem
+...
-...
+...
-bi daha konuşmıcam senle hıh.
beş dakika sonra
-bitaneeem
+...
-...
+...
-...
diye sürer giderdi. ey gidi günler. 1 senemi * yaktım ama pişman değilim. geriye dönüp baktığımda üniversite hayatımda en mutlu zamanlarım olarak hatırlarım. hatta belki denk gelir de okursan bu yazımı; çarın hala duruyor tatlım. öyküye veriyorum balık tutuyor yengeç öldürüyor ve "evet!" diye seviniyor, görmen lazım.
işin özü: ölmeden önce yapılması gereken bir şey. romantizme farklı bir boyut katmak.
popmundo
Eğer bu oyun World Of Warcraft ise sevişme falan bırakılır sabah akşam kanepede laptoplarla oturulur boss kovalanır. Yaşadım biliyorum.
çok zevklidir. hele 101 oynarken hep kazanılır.*
Sevgiliyi telefonda .ikmeyi beraberinde getirir.
sadece homoseksüellerin yapacağı eylemdir.
oynadığınız oyun transformice ise bu durum daha da zevklidir.

nickleriniz birbirine benzerdir, giydiğiniz itemler gayet uyumludur.

bir de birbirinize kalp atarsanız, tadından yenmez.
- aşkım akşam barracoon kasılacak haberin olsun, mage'ni hazırla.
+ tamam.
- söyleme ama kimseye.
+ peki peki...

akşam olur, nereden istihbarat aldığı bilinmeyen 400 kişi spawn yerini basar. mert dayanmaz, namet kaçamaz... herkesi keserler.

(bkz: ultima online)
oynadığınız oyun league of legends ise dünya üzerindeki en güzel duygulardan biridir.
(bkz: Kafa topu)

mobil uygulama olan ve şuan çok popüler olan bu oyunu sevgiliniz ile oynamanızı öneririm.
online okey oynayıp lazım olan taşları attırmak.
(bkz: dayZ)
Gıcıktır. Salak salak Siz nereye gidiyosanız peşinizden gelir, siz sessiz sessiz yürürken o yerinizi belli eder. iki kişi short mu tutulur aq? Ayrılmak istiyorum.
dota oynayıp feedleyip sonunda ceza olarak seks yapmak.
online oyuna gerek yok.canlı yayın en iyisi.
Oyuna kendinizi fazla verip sevgilinize sesinizi yükseltmeniz muhtemel.

Kontrollü bi insan değilseniz yapmayın.*
özenilesi bir durumdur.

online oyunlarım olmasına rağmen sevgilimin olmaması, olanların ise oyun konusunda pek bir dar görüşlü olması sebebi ile şimdiye kadar hiç gerçekleştiremediğim bir meseledir kendisi.

en yoğun oynadığım oyun lol tabii. buradan yola çıkarak mesai saatlerinden sonra dinlenmek amacı ile lol oynayan bir adamım, akşamları benimle 2-3 saat lol atacak sevgili arıyorum ilanı da bırakabilirim aslında.

çok mu şey istiyorum lan?