bugün

entry'ler (24)

havaların ısınması ile hortlayan tayt modası

alakası yok kışın da kışlık tayt giyerim ben. elimde olsa taytla bile doğabilirdim. tabi sadece üzerinde abes durmayanların giymesinde sıkıntı yok.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

onur ünlünün de bahsettiği gibi hayatım endişe üzerine kurulu ve bundan sadece ölünce kurtulacağım.

en çok küfür yiyen eşyalar

şarj aletlerinin geneli. amkdklrm. !!!!!!!!!!

whatsapp

vatsapı olmayan kişilerin bizden olmadığını hissederim. ille de vatsap.

elmalı turta

unonun yaptığı açken on numara giden besin.

bağlanma isteği

isteyip de sadece yüzde 95ini gerçekleştirebildiğim eylem. yüzde 5lik kısımda kişisel korkularım var.

candan erçetin

en sevdiği parçası hayranım sana. hanım hanımcıklığını severim.

kısa saçlı çirkin kızların mesaj atması

başlık yetersiz bence. kız nereye mesaj atıyor. neden atıyor?

un kurabiyesi

yediğinde alt ve üst damağının birbirine yapıştığı ağzını oynatamadığın boğazına kaçan, ağzındayken kesinlikle konuşulmaması gereken besindir.

cildini gösterecek kadar ince çorap giyen kadın

canım cildini gösterecek kadar ince çorap dediğiniz çorabın adı opak çorap lan. sizin beyinleriniz tahrik olsun diye giyilmiyor onlar bi kombinesi var illa ki. ne adamsınız ya. pardon adam demişim.

günler çabuk geçsin diye uyumak

16 saat uyuduğumu hatırlarım. depresif bi ruh halindeyken en iyi şeydir. Depresan kullanıyorsan 16 saat yetmez bile.

delirdiğimi hissettiğim günler oldu

okurken kederlendim. başıma tam anlamıyla gelmedi ama böyle bir şeyin olabileceğini düşündüğümde canım fena yanıyor.

turşu suyu

turşu suyu içip tadını çok beğenenler var, arkadaşlar içecek başka şey mi kalmadı bok için yani. iğrençsiniz.

delikanlı yazarlar bi baksın

ne döveceksin aldatılan sensen geberene kadar ağla iç nasıl olsa bi süre sonra unutursun.
aldatan sensen allah belanı versin.

türkiyenin en huzurlu şehri

çanakkaledir. net. denizi küçük ama sevimliliği. kokusu. insanların güzelliği..

kulaklığı neden kulağımıza takarız

isteyen burnuna soksun. daha makul yerler de var tabi.

türk kürt arap birleşirse ne olur

her an her şey olabilir. savaşmayın ...!

ilk buluşmaya 2 tl ile gelen kız

çok şıkkı var.
fakirdir ama gelmezse olmazdı.
kurnazdır adamı yolacaktır.
ergendir.
ya da sadece fakirdir.

hint aktristler vs türk kezbanları

Aamir khan sevmeyen bir Türk kızı göremediğimden sözlükte açılmış en haklı başlık olarak kafama kazıyorum.

sözlük kızı sözlük kızıyla niye kanka olmak ister

Sözlüğe uygun olmayan kız tipleridir. Bugün kanka olmak isteyen yarın başlık altlarında aşqummm bnM XD cnM kanKhaM vs boktan püsür şeyler de yazar. Sözlüklerden ırak.