bugün

entry'ler (1600)

rusya da banyo losyonu içen 30 kişinin ölmesi

Sünnet diye Mekke'de "deve sidiği" içenden hallicedir.

"Allah aklını kullanmayanları pislik içinde bırakır"

kilo problemi olanlara öneriler

az yiyin.

bir bukalemuna koyulabilecek en güzel isim

erdoğan.

peygamberi anmayı bidat sayan insanın zihniyeti

"iman edenlerin gönülleri Allah'ın zikriyle sükunete erenlerdir. Bilesiniz ki, kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur." (ra'd/28)

ateistler seks sonrası ne yapıyor sorunsalı

siz kendini "müslüman" diye adlandıranlara sesleniyorum; tv'den, badeci hocalardan öğrendiğiniz bilgi ile, inanmayanlara cevap verdiğinizi sanıyor ve kendi cahil ceset kokunuzu etrafa saçıyorsunuz. önce islam'ı öğrenin. kur'an okuyun, anladığınız dil'de. türkçe biliyorsanız türkçe, arapça biliyorsanız arapça. hangi dil'de konuşuyorsanız ve anlıyorsanız o dilde kur'an okuyun. ondan sonra gelin insanlara islam'ı anlatın. aksi halde komik duruma düşüyorsunuz.

(bkz: ateistler tüm dinlerin aynasıdır)

fıtratı merkeze alan bir eğitim sistemi

ensar vakfını merkez alan bir eğitim sistemi.

(bkz: ensar fıtrat merkezi)
(bkz: teslim edin hoplatalım)

allahın kendi kendini yaratmaya karar verdiği an

"Onları bırak yesinler, içsinler, zevk alsınlar; arzu onları oyalasın ilerde bileceklerdir." (hicr/3)

hazreti muhammed e muhammed diye hitap etmek

allah resulune "efendi" demeyi bırakın artık, allah'dan başka "efendi" yoktur. allah resulu, allah'ın seçtiği ve görevlendirdiği bir elçidir.
allah'a olan inancınızı gözden geçirin, müşriklerden olmayın, allah'ın yanına ilahlar, efendiler eklemeyin. yüceltilmesi, saygı duyulması, övülmesi gereken tek bir güç vardır o da allah'dır. allah kendisine ortak koşulmasından, "efendi" edinilmesinden hoş-lan-maz! müşrik olmayın, müslüman olun.

"De ki: Ben de ancak sizin gibi bir insanım" (fussilet/6)
"De ki: Ben de ancak sizin gibi bir insanım" (kehf/110)

reco mehdiyim dese inanacak kesim

kibir o bünye de yer aldığı sürece hiç bir mevki, makam, ün, ünvan onu kesmeyecektir.
bir örnek vererek durumu netleştirelim;

"Hemen (adamlarını) topladı ve onlara seslendi:
Sonra da (firavun) dedi ki: “Ben sizin çok yüce Rabbinizim.”
(naziat/23-24)"

20 yıl sahte diplomayla öğretmenlik yapan türbanlı

olmayan fakülteden mezun olup sahte diploma ile önce başbakanlık sonra cumhurbaşkanlığı yapan, bununla da yetinmeyip "başkan" olmak isteyen erdoğan'dan hallicedir.

hem taciz ediyor hem dini öğretiyor diyen müslüman

akp versiyonu;
(bkz: çalıyor ama çalışıyor)
(bkz: çalıyor ama yol yaptı)

islam ülkelerindeki sefaletin sebepleri

kitapsızlık, Allah'ın kitabının yerine "hadis" ezberlemek. kitapsız yaşamak.

reza zarrab ya konuşursa

Eski AKP milletvekili Feyzi işbaşaran, ABD'ye giden Rıza Sarraf'ın tutuklanmasıyla ilgili olarak, "Zarrabın Miami'ye indiğinde FBI'nın kendisini tutuklayacağını bilmemesi imkansız. Belli ki, arada CIA-FBI'ın adamları var. FBI, Zarrab'ı konuşturacak. Zarrab da konuşmak için gitti zaten. Zarrab konuşursa, az ceza alır ve servetinin bir kısmını kurtarır" dedi. Feyzi işbaşaran, Twitter'dan yaptığı açıklamalarda, "Zarrab, karakter olarak zayıf biri. Türkiye'de tutuklandığında hemen dışarıya haber göndermişti. 'Beni çıkarmazsanız konuşurum' demişti. Zarrab konuşursa ne olur ? Türkiye'deki 17-25 Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu uluslararası davaya dönüşür" ifadelerini kullandı.

Feyzi işbaşaran'ın "ABD’yi dolandırmak", "bankacılık sahtekârlığı" ve "karapara aklama" suçlamalarından tutuklanan ve 75 yıla kadar hapsi istenen Reza Sarraf'la ilgili olarak attığı tweetler şöyle:

Kimse Zarrab'ın, Miami'de hava güzel, birkaç gün tatil yapıp denize girerim diye gittiğini sanmasın. Zarrab o kadar aptal olamaz.

Babek Zencani'nin iran'da yargılanmasından beri Zarrab tedirgindi. Zencani idam cezasını alınca Zarrab harekete geçti.

Basından takip etmişsiniz, Zarrab'ın boşanma meselesi ve mallarını satması gündemdeydi. Zarrab Istanbul'da diken üstündeydi.

Zarrab'ı Istanbul'da ölüm korkusu sarmıştı. O'nu koruyan güç O'nu mafyaya teslim etmişti. Hem mafyayı doyurmak, hem de denileni yapmak.

Zarrab'ı koruyan güç, izleri silmek için Zarrab'ı ortadan kaldıracaktı. Zarrab'ın yaşaması artık zarar veriyordu.Mafya zaten ensesindeydi.

Istanbul'da,büyük para kazananların hepsinin hayatı tehlikede. Hele Zarrab gibilerin milyar dolarlarla Istanbul'da yaşaması imkansız.

Zarrab, yolun sonuna geldiğini gördü, değil Amerika Avrupa'ya gidemiyordu.Büyük ihtimalle Amerika ile irtibata geçti. Çünkü sorun ABD.

Zarrab, ABD-Miami'ye indiğinde FBI'nın kendisini tutuklayacağını bilmemesi imkansız. Belli ki, arada CIA-FBI'ın adamları var.

FBI, Zarrab'ı konuşturacak. Zarrab da konuşmak için gitti zaten. Zarrab konuşursa, az ceza alır ve servetinin bir kısmını kurtarır.

Büyük ihtimalle Zarrab Amerika'ya tüm bilgileri, bağlantılarını verecek. Bunun karşılığında kefaletle bırakırlar.

Amerika, Zarrab'dan bilgileri aldıktan sonra kefaletle bırakır, ama Amerika'dan çıkamaz. Zarrab da onu istiyor zaten.

Zarrab, karakter olarak zayıf biri. Türkiye'de tutuklandığında hemen dışarıya haber göndermişti. 'Beni çıkarmazsanız konuşurum' demişti

Zarrab konuşursa ne olur ? Türkiye'deki 17-25 Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu uluslararası davaya dönüşür.

Türkiye'deki bazı siyasilerin ve iran'daki bazı mollaların para trafiği ortaya saçılır. iran'da,Ahmed-i Nejat kilit isim olacak.

Zarrab'ın konuşması ile iran'da üst düzey tutuklamalar olur. Bu tutuklamalar Hasan Ruhani'yi çok rahatlatacak. ABD Ruhani ile çalışacak.

Zarrab, Türkiye ve Türk siyasetçilerle ilgili net bilgiler verir. Türk siyasetçiler Zarrab'ın suçlandığı konuların tam göbeğinde olur.

Suçlama çok büyük ve uluslararası suçlar. Atatürk havalimanı antreposundaki CIA Operasyonlarının hepsi ortaya dökülür.

Türkiye'de,hukuk şapa oturdu. Türkiye, kesemediği göbeğini Amerika kesti.Bu siyaset veya siyasetsizlik bir yerde bitecekti.Buraya kadar.

Netice itibariyle, Zarrab Türkiye'den kaçtı ve Amerika'ya sığındı. Zarrab canını kurtardı, gerisi düşünsün.

Zarrab, Türkiye'den mi gitti, Dubai'den alındı mı ? Onu da bir iki gün içinde öğreniriz.

http://haber.sol.org.tr/t...-operasyon-geliyor-150110

recep tayyip erdoğan ın ağlaması

(bkz: timsah gözyaşları)

rte devrilip paraleller gelirse olacaklar

- bu koyunların hepsini alıyorum
+ olur
- ne yer ne içer bunlar
+ makarna yer abi, kömür le de ısınır
- makarna+kömür işimizi görür.

çember daralıyor recep

neylersin ki çember daralmakta.

(bkz: ahmet kaya)
(bkz: başım belada)

reza zarrab ya konuşursa

reza: beni kurtarın beyler sizde işin içindesiniz
reis: ne diyo lan bu ?
bilal: bizden bahsediyo bıbıcım ele veririm diyo
muammer güler: beyler ben yatıyorum geç oldu
reza: hani önüme yatacaktın
zafer çağlayan: hesaplara baktım 10 milyon eksik
reis: olm bilal telefonda konuşma böyle şeyleri demedim mi?!
bilal: tamam bıbıcım
muammer güler: beyler geç oldu ben yatıyorum
reis: reza sakin ol isim felan verme, ben arar hallederim şimdi
bilal: bıbıcım bizimde isviçre bankalarında 8 ayrı hesabımız var onlara bir şey olmaz demi?
reis: olm kapat sen, çık hattan. hasbunallah..
muammer güler: beyler harbi geç oldu boynum tutuldu ben yatıyorum
zafer çağlayan: ya o değilde hesaplara baktım 10 milyon eksik
reza: beni kim kurtaracak

muammer güler

Yolsuzluk soruşturmasında yer alan telefon görüşmelerine göre, Reza Zarrab dönemin içişleri Bakanı Muammer Güler’i arayarak “Bana soruşturma var mı” diye sorunca, Güler “Vallahi böyle bir şey olursa senin önüne yatarım ya” dedi.

Karşı gazetesi yolsuzluk soruşturmasının dosyasında yer alan bir kaydı yayımladı. Kayda göre, 17 Aralık yolsuzluk operasyonunun bir numaralı sanığı Reza Zarrab, basında kendisiyle ilgili çıkan haberler nedeniyle dönemin içişleri Bakanı Muammer Güler’i arıyor. Zarrab, kendisine yönelik bir soruşturma olup olmadığını soruyor ve Güler’den şu yanıtı alıyor:

“Abicim sen rahat ol. Vallahi böyle bir şey varsa senin önüne ben yatarım ya. içişleri Bakanlığı’nda, MiT’te ve Maliye’den bir şeyin yok…”

http://t24.com.tr/haber/r...enin-onune-yatarim,251147

reza zarrab yakında bana mars ı alacak

- reza ne zaman döneceksin?
+ ne dönmesi ya, buradan direkt iran'a orda da ip'te sallandırırlar artık.
- hıımm neyse.
+ hayırdır sustun.
- mars'ı alacaktın da neyse ben demir atıyom yanlızlığa bir hasret denizinde, halatı da artık acun'a çektiricem.

muammer güler

Güler’e yöneltilen sorular ağırlıklı olarak şöyle:
Reza Zarrab için koruma polisi görevlendirmek ve araçlarına emniyet şeridini kullanma imtiyazı vermek. Zarrab’la birlikte gözaltına alınan bazı şüphelilerin ve yakınlarının yasaya aykırı olarak istisnai yoldan Türk vatandaşlığına geçirilmesini sağlamak. Zarrab’ın usulsüzlükleriyle ilgili basında çıkacak haberlerin engellenmesi için girişimde bulunmak.