bugün

24

5. sezonuyla zirve yapmis, her bolumu en kral aksiyon filmi havasina girmistir. 6. bolumunu heyecanla bekliyoruz.
sanildigi gibi her musluman teroristtir demez bunlar. zira 4. sezonda hatirlarsaniz...

--spoiler--

mclennen&forster'in parali adamlariyla jack ve paul raines catismaya girecektir. musluman amerikali, arap asilli iki kardes "biz de bu ulke icin savasiriz, ben buraliyim, zaten bu serefsizler bizi de zor duruma dusuruyolar, adimizi kirletiyolar" diyerek jack'e yardim etmislerdir.

--spoiler--

turk eleman olayina gelince, ben de medyada duyunca sinirlenmistim, ne cahil herifler bunlar diye. izleyince farkli oldugunu anladim. tamam, cahillik yine var, mesela bi sahneyi dondurdum, ankarada yasayan elemanin telefon kodu 212 idi. veya turk elemanin adi tomas sherek idi. bu arap ismi bile degil huleen! ama neyse.
bi de turkiyeden gelen bir internet saldirisindan bahsediliyor. valla bilen bilir, turk hackerlari gayet kaliteli hackerlardir. yeteneklidirler. bunlarin arasinda niyeti bozmus biri olamaz mi? herkes hacer ana degil ki...

velhasil kelam, izlemesi gercekten buyuk keyif veren bir dizidir 24.
bi de arada bi jack'e insani ihtiyaclarini gidertseler ya...
reklama girmeden hemen once dese, ben bi kucuk su dokup gelecem, ya da bana surdan bi sandvic alin gelin dese, reklam bittiginde fermuari kapasa veya agzinin kenarindaki ketcapi silse de biz de eglenceye kaldigi yerden mantikli bi sekilde devam etsek