bugün

ıssız adam

çeşitli ortamlarda ıssız olanın alper sapığı mı (herhalde ismi alperdi), yoksa alper'in gözünden bakacak olursa ada isimli saftorik aşık kadın karakteri mi olduğu tartışması çıkan film. öyle ya da böyle çok abartılmış sanırsın ki dillere destan aşk filmi. bi halt göremedim. zaten yönetmen de son düzlükte milleti ağlatıp zırlatmak için çok kasmış. -spoiler- yok alper'in anasının evine gitmeler. yatağına uzanıp ağlamalar filan. hangi yüzüstü bırakılan sevgili,kadın bunu yapar. hele bizim memlekette. bir de alper puştuna huzur mu battı. hangi insan geçmişi boktan da olsa huzur ve mutluluk veren sevgiliye sırtını döner ve klişe "benden daha iyilerine layıksın" der -spoiler-.
bence sabun köpüğü gibi film. izleyeli yaklaşık 2 ay oluyor ama izledikten 3 gün sonra puff diye uçtu gitti aklımdan. öyle abartı bir ekstrası yok nazarımda. bir de bunun modası çıldırtıyor adamı. milletin cebi anlamazdı anlamazdın diye çaldıkça sinir oluyorum. michel fugain'in şarkısı mp3 player'da vardı ondan bile tiksindim filmden sonra dinlemez oldum.