bugün

iftira

bu gün hayatım boyunca uğradığım en ağır suçlama, ithamla karşı karşıya kaldım. yani iftira. insanların bu kadar çirkin olabileceklerini hiç düşünmedim. hiç ama. işin güzel yanı benim vicdanım, kalbim o kadar rahat ki. çamur atma tabirini de kullanabiliriz bu durumda. bu yaştan sonra mahkeme de göreceksem o insanlar zaten bu dünyada rahat yaşamazlar, kızları hiç yaşamaz. bir de şantaj var işin içinde. entrika filminde yaşıyormuşum haberim yok. ben de ortada gezen saf bir şeyden haberim yok.

millet ilim yapıyor, bilim yapıyor biz dedikodu, iftira. bu mikropların yüzünden ben utanıyorum yaşadıklarımızdan. ben bu enerjinin içinde olmak istemiyorum. çok üzgünüm.

bu sabah da çok kötü bir rüya gördüm. hatta bu hiç hayra alamet değil ama ne olabilir o kadar dedim. al sana sürpriz.

masum birinin adını kirletmek bu kadar kolay demek ki.. vay be. yuh be. analar sizi de mi doğurdu. keşke taş doğursalarmış.

dünya döndükçe daha neler yaşayacağız ama hata ben de böyle kalitesiz bir popülasyonun içinde yaşarsan olacağı bu.