bugün

26 ağustos 2016 vodafone rezaleti

edit: ulan senkronize bir şekilde siklemediler ya beni. yazık la sözlük ayıp la ettiğiniz.

Vodafone’dan evime internet bağlattığım günden beri yaşadığım sorunlardan dolayı Vodafone’u her gün arama gereği duydum. Çeşitli ufak tefek sorunlara göz yumdum ama Vodafone’un bazı konularda müşterinin kendilerine muhtaç olduğunu düşünen bir kurum olduğunu anlamam uzun sürmedi. Port onayı için yasal süreyi aşarak 17 gün bekletildim. Sürekli internet bağlantımda kopmalar oluştu. Telekom yetkilileri gelip
sorunu incelediklerinde alt yapısal veya türevi bir sorunun olmadığını rapor ettiler. Vodafone’dan bana mesaj bile geldi “Sorununuz tespit edilip giderilmiştir” diye. Fakat sorun devam etti. Şuan da hala devam ediyor. işimin internetle yapılabilir olduğunu daha öncesinde de belirtmiştim, işin ortasında her 5 dakika internet kopması bana çok zaman ve çok para kaybettirdi. Port işlemi için beklediğim ve beklettiğim müşterileri söylemiyorum bile. Bir internetin her 5 dakikada kopması günümüz koşullarında pek mantıklı bir durum değildir. Ben bu interneti bu şekilde kopsun diye tutmadım, her gün Vodafone’u arayayım diye de tutmadım.. Hala “yönlendirmelerinizi yapıyorum” diyerek zamanımı çalmaya çalışıyorlar ve cezai fatura ile gözümü korkutmaya çalışıyorlar. Vodafone kendi üzerine düşen sorumluluğu yapmadığı halde kullanıcılarına ‘ceza’dan falan bahsedemez. Hiçbir şekilde bir bedel ödemeyeceğim ve tüm yasal haklarımı kullanıp Vodafone’a dava açacağım. Bu vesileyle de Türkiye’nin en vasat operatörünü öğrenmiş oldum. Tek pişmanlığım ise Turkcell’in internetini kullanarak sanal ortamlarda Vodafone’u desteme salaklığında bulunmam oldu. Şimdi ise tam tersini yapmamam için hiçbir sebep yok. Vodafone kulllandığım için, böyle oyalanıp oyalanıp aptal yerine koyulduğum için vicdanen
rahatsızım. Söylediğim gibi her türlü yasal hakkımı kullanıp dava açacağım.
Vodafone almayın. Vodafone kullanmayın.