bugün

evrim teorisi

anlatmaya çalışmanın artık gördüğümüz üzere boşuna olduğu teoridir. bir yanda bilim paydasında bu teoriyi bilimsel olarak tartışmaya çalışanlar var, diğer yanda vay efendim 2 kişiden 5 milyar insan olduk diyenler mi ararsın, ademden itibaren başlangıcı kabul etsen bile bulunan fosillerin tarihiyle, ademin zamanının arasında milyonlarca yılın olmasına " allahın takdiri sual olunmaz " diyerek antropoloji biliminin yüzünü utançtan kızartan mi rastlarsın ...falan seyreyleme alemi...

bak beni bak gel hele bi gel..senelerden 2000. daha lise sondayım bilim teknik dergisini takip ediyorum. o zamanlar tübitak'ın başına hayvanat bahçesi müdürünü atamamışlardı.. mart ayının konusu evrimdi ... burda bulunan ziyan yığının bir çoğu ordaki bilimsel kanıtları görmezden gelebilecek körlüğe sahip topluluk olmasına rağmen dilerim derginin o sayılarına ulaşır. bu iş oturduğun yerden götünü başını sallayarak olmuyor mütedeyyin kardeşim..

orada bilim var, bilmsel akademik yayınlarla ıspatlanan gerçekler var..senin kuranı referans göstererek verdiğin o mitlerden örnekler, zaten sümerlerin kitabelerinde vardı ve incelendi, siklenmedi..tam anlamıyla bu : siklenmedi..

bu yapmış olduğun şey kafanı kuma gömmekten başka bişey değildir..

ne yaparsanız yapın, dinlerin tarihi bu bilimsel ilerlme hızıyla en falza 15 sene..sonra tüyleri sökülmüş davuk gibi kalcaksınız ortada benden söylemesi..

sen en iyisi dön bilime dön ;)