bugün

sinekli bakkal

kaldirilma nedenleri muhtelif...
bu yobaz dindar adam karakterinden rahatsiz oldungu icin mi kaldirildi yoksa rayting skalasinda süründügü icin mi belli degil.
su siralarda hükümete muhalif cevrelerce dizinin aynen yukardaki pek cok entryde de söylendigi gibi bu yobaz karakterden dolayi kanal yönetiminin rahatsiz oldugu ve bu nedenle dizinin kaldirildigi iddia ediliyor. lakin türk medyasini tanidigimiz kadariyla bunun bir carpitma oldugunu da pek ala düsünebiliriz. atv'nin bu sezon yayindan kaldirdigi ilk dizi degil bu. kelebek cikmazi mi dir nedir o vardi bir tane. üc bölüm sonrasinda gören oldu mu? pekii sene basinda ilk yirmide olmasina ragmen devam edemeyen bir ferdi tayfur dizisi vardi, ondan kimsenin haberi var mi? mahser icin ne diyeceksiniz; hani su türkiye'nin ilk gercek zamanli dizisi mottosuyla piyasaya sürülen dizi. emre altug'un oynadigi bir dizi daha vardi, ona n'oldu pekii? sessiz gemiler vardi, büyük bir sansasyonla sunulmustu piyasaya ha kaldirildi ha kaldirilacak... sonra bir cocuk dizisi baslamisti, tilsim adasi olabilir adi, hatirlamiyorum bile dogru düzgün; onun hakkinda bir malumatiniz var mi?

bu derece cok diziyi kirip geciren bir kanalin sirf bu rayting ve ordan hareketle düsük gelir elde etmesi nedeniyle bu diziyi kaldirmis olmasi neden olasi olmasin? bunu hic düsündünüz mü?