bugün

artık hiçbir kıza ilgi duymamak

benim de içlerine dahil olduğum erkeklerdir. sanıldığının aksine eşcinsellikle alakası yoktur. kendi hemcinslerime de ilgi duymuyorum çünkü. karşı cinse de hemcinslerime de ilgim yok. sadece kendime ilgi duyuyorum.

son 1.5, 2 yıldan beri kişiliğimi ciddi bir biçimde geliştirdim. bir ikinci yabancı dili öğrenmeye koyuldum. okuduğum kitapların sayısının haddi hesabı yok. yediğime, içtiğime sağlığıma dikkat ediyorum. daha öncesinde yüzme ve son 1.5 yıldır da fitness ile uğraştığımdan oldukça estetik ve kaslı bir vücudum var. aynaya baktığımda kendimden ciddi ciddi hoşlanıyorum. kendi dengime uygun bir kızın bulunduğuna ve karşıma çıkacağına inanmıyorum. insanların ilgisini kesinlikle çekiyorum ama artık onların çoğu benim ilgimi çekmiyor. toplumun %95'inden farklı ve üstün olduğumu artık kabul ediyorum. gün geçtikçe ve kendi sınırlarımı aştıkça mutluluğu kendime sadece kendimin verebileceğini biliyorum. herhangi birine ihtiyaç da duymuyorum açıkçası. gün geçtikçe kendi benliğime daha da fazla hayran oluyorum. her geçen gün daha fazla bilgi ediniyor, sporda daha fazla ilerliyorum ve bu da beni hem fiziksel hem de psikolojik anlamda nirvanaya taşıyor.