bugün

12 years a slave

amistad'ı izlemesek hepimize başyapıt olarak yedirilecek film. Steve Mcqueen'in önceki işlerinden dolayı büyük beklenti içindeydim ancak beni pek bir sükut-u hayale uğratmıştır. michael fassbender abimize yardımcı erkek oyuncu ödülünü kazandırmasını beklediğim yapım olmuştur aynı zamanda.

--spoiler--
kimse deyinmemiş ama ben özellikle dile getirmek istiyorum. arkadaş, 12 yıl nasıl geçti ben anlamadım. iyi niyetli ilk sahip yanında baş marangozu dövene kadar birkaç ay, ekinler yanlara gelene kadar birkaç ayda esas kötü adamımız yanında, sonra bir sezon yargıç yanında, sonra tekrar esas kötü adamımız yanına dönmesinin, yan karakterlerin sağlık ve yaş durumuyla karşılaştırılarak düşünürsek, tüm bu olayların en fazla 8-10 ay geçtiği gibi bir zaman dilimi oluşuyor. en komik bulduğum da 12 yılda yaşlanmayan adam tarladan arabaya yürüyene kadar bir miktar, yolculukla eve dönene; at arabasından inene kadar bir miktar, eve girene kadar da bir miktar daha yaşlanarak 4.5 dk içinde 12 yılda yaşlanmadığı kadar yaşlanmıştır. vay anasını.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar