bugün

zamana bırakmak

şimdi tam olarak nedir anlatıyorum efendim kız tarafı olarak. Uzun yıllar geçer geçer ara ara "eeeyyh tamam yahu aha da olmuyor olmuyor" denilir. Gurur var ya işte o devreye girer falan işte.. Neyse içindeki o sesle ne kadar konuşsan da bir şey değişmez. Seviyorsundur seveceksindir.Saçma tartışmalar olur gereksiz yıpranır ilişki ama 'olsun'dur. çeşitli durumlardan dolayı farklı şehirlere gider taraflar asıl mesele böyle başlar. ilk zamanlar gün gün sayılır "az kaldı hadi biz yaparız yapacağız" falan denilir karşılıklı. Sonlara gelinir birkaç ay kalır kavuşmaya karşı taraf ilginç ataklarda bulunur. Yeter ayrılalım dersin kabul etmez seviyorum der. E seviyorsan ne bu dersin bilmiyorum der. bu böyle sürer sürdükçe de yıpratır. gel zaman git zaman iyice yıpranır taraflar. en sonunda sessizce söylersin "o zaman biz zamana bırakalım". bırakırsın bırakırsın da gözün telefonda aklın onda kalır. sadece beklersin. Benim gibi beklemeyi beceremeyen sabırsız bir insansan hayatının en zor günlerine merhaba dersin.