bugün

en iyi türk dizileri

(bkz: çemberimde gül oya)- solcu olmasan da izlemelisin.
(bkz: 7 numara)- ramazanda oruç tutarken sahurda flash tv'de karşılaştığım bir gün sevinçten ağlamak üzereydim.
(bkz: sır dosyası)- bunu bilen bilir. 5 bölüm çekildi, altımıza sıçardık. taner birsel, mehmet günsür ve şimdi öyle bir geçer zaman ki'nin anası.
(bkz: ikinci bahar)- kadrosu yeter, başka söze gerek yok.
(bkz: avrupa yakası)- son 2 sezonda pek izleyemedim ama ilk 3 sezon koparttı.
(bkz: tatlı hayat)- sitcom böyle olur, ders verdiler.
(bkz: bıçak sırtı)- bunu da izleyenler bilir anca. kadrosu o kadar sağlamdı ki. pazartesi akşam saat 10'da kanal d'de başlardı.
(bkz: ruhsar)- hatırladğım ilk komedi dizilerinden.
(bkz: kurtlar vadisi)-ilk iki sezon itibari ile. gerisi kolpa oldu.
(bkz: yılan hikayesi)- her kraaaaaaaal denildiğinde akla gelir. flüt ile çalardık hani.
(bkz: kuzenlerim)- sıcak bir diziydi la, izlerdim yani.
(bkz: benim annem bir melek)- star'a geçmeden önce çok gülerdim valla yalan olmasın.
(bkz: biz size aşık olduk)- yamulmuyorsam kanal d'de idi. beyazıt öztürk ve meltem cumbul
(bkz: dadı)- haldun reis pek komikti. tek dezavantajı türkiye'ye sinem kobal'ı sundu.
(bkz: kaygısızlar)- keşke bir daha çekilse, mahalle sıcaklığında bir diziydi. eleman yardırırdı : burcuuu....
(bkz: hırsız polis)- kıymeti pek bilinemeyen güzel bir dizimizdi. mavi ile çınar.
(bkz: evdeki yabancı)- hey yabancı söyle bana sen kimsin? benim evimde ne işin var öyle misin böyle misin annem babama kocam dedim soka.....
(bkz: karanlıkta koşanlar)- ahmet ümit, uğur yücel, haluk bilginer, köksal engün ve polisiye. 14 bölümdü galiba ama on numaraydı.
(bkz: şaban askerde)- çok gülerdim kemal sunal'a . bunu bilen liseli olamaz.
(bkz: sıdıka)- sırf samim saka karakteri için bile izlenebilirdi.
ve son olarak eklemek gerekirse ;

(bkz: kampüsistan)