bugün

arda turan için ne dediler

atletico madrid'e transfer haberleri üzerine, madrid ekibi taraftarlarının internette yaptıkları yorumlar:

EL MUNDO DEPORTIVO

- Raul Garcia ve Valera varken Arda Turan fazlalık.
- Tebrikler Atletico büyük bir transfer gerçekleştirdik.
- 5-6 milyon euro'luk oyuncuya 12.5 milyon euro teklif etmek çılgınlık.
- 23 yaşındaki oyuncu büyük bir takımda oynama deneyimine sahiptir. Atletico alabileceği en doğru oyuncuyu transfer etmeyi başarmıştır.
- Hala düşünüyorum! iyi mi kötü mü?

AS

- Liverpool 10 milyon sterlin vermiş gitmemiş. Esponyol da istemiş. Şimdi bu oyuncu Espanyol seviyesinde mi Liverpool seviyesinde mi?
- Birisi bana anlatsın. Liginde 14. sırada yer alan bir takımın oyuncusu neden transfer edilir?
- Forlan giderse yönetim bizi Arda ile mi kandıracak. Bunu bizden beklemesinler.
- Reyes ve Salvio tarzında bir oyuncu. Bizim için fazlalık. Tiago ve Koke gibi oyunculara ihtiyacımız var.
- Arda büyük bir oyuncu. Onu izlemeyenler eleştirmesin.
- Orta saha oyuncusu mu? Daha ne kadar orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var?
- 12 milyon euro mu? 5 milyon euro'dan fazla etmez.
- Diego, Mandzukic gibi oyuncular bekliyoruz. Arda Turan gibi oyuncular değil. R.Garcia, Valera, Juanfran ve Santiago'yu gönderiyor muyuz ki, Arda Turan'ı alıyoruz.

MARCA

- Di Maria'ya benzetiyorum ben tarzını.
- Atletico için çok büyük bir imza. Çok gerekli bir oyuncu. Ama ana yemeği yapacak değil.
- Böylece Valencia ve Sevilla gibi takımlar bizim istediğimiz oyuncuya alamayacaklarını öğrendiler
- Ben kariyerini mahvetmek istediğini düşünüyorum, Rakitic, Trochowski ve Medel hazırdılar. Onlar alınmalıydı.
- Birileri için iyi komisyon aracı. 5-6 milyon euro'luk oyuncuya 12,5 milyon euro ödenip alınacak. Atletico'nun paraları yine zengin edecek birilerini.
- Gökhan Gönül'ü almalıydık. O Türk Alves'i bence Arda Turan'dan çok daha iyi oyuncu.
- Galatasaray'ın 2. Lige düşmesini bekleyelim. Hem böylece Arda'nın fiyatı da düşer.

(bkz: http://spor.milliyet.com.....2011/1376709/default.htm)