bugün

Galatasaray kaptanı arda turan için söylenen sözlerdir.
cenab@.

bir facebook tikkysi.
dötü erken kalktı.indirdiler.
(bkz: bir alex değil)

aklıselim herhangi bir futbolsever.
ankaragücü maçında oyuna girdi, 2-1 öndeki takım, 3-2 mağlup oldu.
fenerbahçe maçında oyuna girdi, 1-0 öndeki takım, 2-1 mağlup oldu.
kesin bir cenabetlik var. çok sex yapıyor ondan.

(bkz: erman toroğlu)
atletico madrid'e transfer haberleri üzerine, madrid ekibi taraftarlarının internette yaptıkları yorumlar:

EL MUNDO DEPORTIVO

- Raul Garcia ve Valera varken Arda Turan fazlalık.
- Tebrikler Atletico büyük bir transfer gerçekleştirdik.
- 5-6 milyon euro'luk oyuncuya 12.5 milyon euro teklif etmek çılgınlık.
- 23 yaşındaki oyuncu büyük bir takımda oynama deneyimine sahiptir. Atletico alabileceği en doğru oyuncuyu transfer etmeyi başarmıştır.
- Hala düşünüyorum! iyi mi kötü mü?

AS

- Liverpool 10 milyon sterlin vermiş gitmemiş. Esponyol da istemiş. Şimdi bu oyuncu Espanyol seviyesinde mi Liverpool seviyesinde mi?
- Birisi bana anlatsın. Liginde 14. sırada yer alan bir takımın oyuncusu neden transfer edilir?
- Forlan giderse yönetim bizi Arda ile mi kandıracak. Bunu bizden beklemesinler.
- Reyes ve Salvio tarzında bir oyuncu. Bizim için fazlalık. Tiago ve Koke gibi oyunculara ihtiyacımız var.
- Arda büyük bir oyuncu. Onu izlemeyenler eleştirmesin.
- Orta saha oyuncusu mu? Daha ne kadar orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var?
- 12 milyon euro mu? 5 milyon euro'dan fazla etmez.
- Diego, Mandzukic gibi oyuncular bekliyoruz. Arda Turan gibi oyuncular değil. R.Garcia, Valera, Juanfran ve Santiago'yu gönderiyor muyuz ki, Arda Turan'ı alıyoruz.

MARCA

- Di Maria'ya benzetiyorum ben tarzını.
- Atletico için çok büyük bir imza. Çok gerekli bir oyuncu. Ama ana yemeği yapacak değil.
- Böylece Valencia ve Sevilla gibi takımlar bizim istediğimiz oyuncuya alamayacaklarını öğrendiler
- Ben kariyerini mahvetmek istediğini düşünüyorum, Rakitic, Trochowski ve Medel hazırdılar. Onlar alınmalıydı.
- Birileri için iyi komisyon aracı. 5-6 milyon euro'luk oyuncuya 12,5 milyon euro ödenip alınacak. Atletico'nun paraları yine zengin edecek birilerini.
- Gökhan Gönül'ü almalıydık. O Türk Alves'i bence Arda Turan'dan çok daha iyi oyuncu.
- Galatasaray'ın 2. Lige düşmesini bekleyelim. Hem böylece Arda'nın fiyatı da düşer.

(bkz: http://spor.milliyet.com.....2011/1376709/default.htm)
-yazdık Arda artık bi yorum yaparsın.

adını vermek istemeyen basın tribünü müdavimi
gittikten sonra, iyi hatırlanmak istiyor. bu yüzden sezonun ilk gollerini, 29. haftada attı. kalan maçlarda da iyi oynamaya çalışacaktır. *