bugün

entry'ler (23)

bradley james

kendini geliştirdiğinde çok daha iyi yerlerde görebileceğimiz yakışıklı oyuncudur. merlin dizisinde oynamaktadır. aksanını çok beğenirim.

la foret des manes

bu tür romanları sevenler için okunması gereken bir kitaptır. çok güzeldir.

the hunger games

3. kitabını sabırsızlıkla bekledigim, surukleyici bir kitap serisidir. kesinlikle tavsiye ediyorum.

ingilizce

ileride isimize yarayacak olan dil. seviyorum.

facebook

vakit kaybı olmasına ragmen surekli girdigim bir sitedir. bagımlılık yapıyor sanırım.

birey dershanesi

manisa da ogrencilikte 4. yılıma basladıgım dershanedir. ozellikle bireyseller bana cok sey katmıstır.

linkin park

bir zamanlar cok dinledigim ama suan pek dinlemedigim bir gruptur. rap karısımı olması beni sogutan seydi sanırım.

sonisphere

kacırdıgım icin cok uzuldugum bir festivaldir. muthis gruplar vardı. seneye olur umarım.

axl rose

sarkılarını dinlerken sesinin nasıl bir sey oldugunu farkına varabileceginiz bi insandır. sesi muhtesemdir.

heavy metal

bir yasayıs felsefesi haline gelen muzik turudur. baska muzik dinlemek istemezsiniz, katlanamazsınız. bir daha da dinlemeyi bırakmak istemedigim sey.

heroes

ismini cok duydugum fakat arkadasımın zaman kaybı dedip beni vazgecirdigi dizi. ama hala izleme kanısındayım. izledigim dizi bittiginde baslıycam.

küçük sırlar

cakma gossip girl. zaten turkler her dizinin cakmasını yapmaya basladılr. cakma yapıyorsunuz bari turk standartlarına uygun yapın. hangi lisede ogrenciler makyajlı, o kadar kısa eteklerle, topuklu ayakkabılarla okulaa gidebiliyorki? okula gittikleri arabalar zaten kopmus gidiyor.

çöm

liseye ilk basladıgımızda dustugumuz durumdur. bazı okullarda abartırlar. bize ilk gun son sınıflar yakalarını ilikleyip sut ogrenci modunda sınıfa gelip cicek getirmislerdi. komik bi durum.

12 eylül 2010 da yapılacak referandum

oy kullanma sansım olsaydı hayır diyecegim bir referandum.

michael jackson

Kucukken reklamlarda heal the world adlı sarkısına bayıldıgım kliplerini oturup izledigim sanatcıdır. öldgnü duydugumda gercekten uzulmustum. birsuru suclama yapılsada gelmis gecmis en iyi sanatcılardan biridir. ayrıca moon walk dansını hep yapmak istemisimdir.

ronnie james dio

Kaybettigimiz buyuk bi metalcidir. yeri kesinlikle doldurulamaz.

nokia xpressmusic 5800

Arkadasımda ilk gordugumde ne igrenc telefon hem dokunmatik bu ne ya dedigim telefon. sonra gidip aynısından kendimde aldım. ama memnunum gercekten guzel bi telefon. birsuru ozelligi var ayrıca cok pahalı da degil.

formspring

Gecenlerde uye olmaya karar verdigim fakat her ne yaptıysam hata veren site. fakat sonunda uye oldum. anonim kisilerin size kufur etme ihtimali cok yuksektir. sizi sevmeyen insanlar gelip bunu yaparlar.

scorpions

Heavy metal i ilk dinlemeye basladıgım gruplardan biri. (Tavsiye edilir.) sarkılarının hepsini severek dinlerim.

merlin

Suana kadar bi oturusta 4,5 bolum izledigim ki bu sayede 1 hafta olmadan 2 sezonu da bitirdigm tek dizi. Bagımlılık yapıyor gercekten. Eylul ayında da 3. sezonu geliyormus. Eger komedi, ramantik, fantastik, eglenceli, maceralı bi dizi arıyorsanız size bu diziyi kesinlikle tavsiye ediyorum.