1. 1.
  henüz piyasada olmayan nokia cep telefonu. Beraberinde verilen 8 GB büyüklüğündeki microSD kart, normal MP3 kalitesinde beş buçuk günlük müzik keyfi sunabiliyor. WLAN ve HSDPA gibi veri hizmetleri, GPS navigasyon ve 3,2 Megapiksel kamera da Nokia'nın yeni multimedya modelinin özellikleri arasında yer alıyor. Nokia, 5800 XpressMusic'in pazar başlangıcı olarak bu yılın sonunu işaret ediyor.

  http://www.chip.com.tr/ko...resimler-burada_8983.html
  5 ... oneqeno
 2. 2.
  britney spears ablamızın womanizer klibinde görebileceğimiz telefondur.
  3 ... insatiable love
 3. 3.
  tube ismiyle bilinen ve dokunmatik ekran özelliğine sahip olan nokia'nın yeni model tasarımı. boyutları 111 x 52 x 15.5 mm'lik ve 109 gramdır...

  tam olarak şöyle birşey;

  nokia xpressmusic 5800
  3 ... ashaf
 4. 4.
  sevgililer gününde piyasaya çıkacak olan telefon.
  1 ... catastropher
 5. 5.
  nokia nin iphone a karsilik olarak 899 tl ye turkiye de yedi şubat tarihinde cep telefonu pazarina sokacagi yeni modelidir.
  2 ... alpiyestigin
 6. 6.
  7 şubat 2009 itibariyle 899 tl fiyatıyla türkiye'de satışa sunulacak çok yönlü telefon. henüz piyasaya çıkmadan 10.000 ön sipariş verilmiş.
  1 ... lewwo
 7. 7.
  an itibariyle edinip kullanmaya ba$ladığım ve haritalar menüsü altında türkiye'nin tüm haritasının bulunmasıyla gps ihtiyacını ortadan kaldıran müthi$imsi nokia ürünü.
  1 -1 ... whereismywings
 8. 8.
  ev fiyatında olduğunu düşündüğüm hayvani nokia şeysi. bak telefonu demedim.

  edit: 380$ diyor lan?
  2 ... der meister
 9. 9.
  nokia nın, uyduruk çin modelleri ile satışları düştükten sonra akıllanmaya başladığını gösteren model. ses çıkışları bayağı iyi olan, dokunmatik ekranı olan, multimedya özellikleri muhteşem olan cihaz. fiyatı az daha düşük olsa iyi olurdu ama...
  1 -1 ... yoga yapan mistiq kedi
 10. 10.
  nokia'nın touch screen teknolojisine sahip ürünüdür.'olmuyor olmuyor olmuyor' makinesi. i-pod veya i-pod touchlar gibi akıcı çalışmıyor. menü geçişleri onunki gibi zarif değil. takılmaları, geç kalmaları çok hissediliyor. fiyatı daha ucuz olunca satılacaktır tabii.
  1 ... endemik pandemi