bugün

sevdiği entry'ler

dodiyez1

beni de arada açık eksiler, sağolsun.

feminizm

Feminizm hareketi, celladına imrenen ve onun gibi olmak isteyen idam mahkûmlarına dönmüş bir eylem haline gelmiştir.

Tıpkı komünist söylemler ile zalim kapitallzme patronluğa burjuvaya karşı işçi ezilenlerin diktalığını (gerçekten proletarya diktatörlüğünü savunup, diktatörlüğe karşı olmaları yok mu, buna gülüyorum) veya demokrasi barış özgürlük diyerek kendinden olmayan veya masum olan insanları bombalar ile parçalayan öldüren PKK ışid gibi yapılar ile aynı mental yapıya dönüp benim klitorisim var senin testisin var olayına evrilmiş bir Feminizm.

Gerçekten, sonuna izm eki getirilmiş ve ideolojik bir kimlik haline gelmiş her inanç düşünce ve haraket kendi dogmatik yapısını ortaya çıkarır.
Artık insanlar önemli değildir.
insanları alternatif düşüncesi de önemli değildir.
Tartışılmaz, kendi yarattığı kutsiyet içinde iyi de olsa kendinden olmadığı için her düşünceye karşıdır.

Hele ki bizim gibi cinselliğin tabu günah yasak olarak varolduğu, bırakın kendi vücudunu inandığı dinin kitabını okumamış anlamamış her kafadan ayrı bir ses çıkan toplumlarda kişi neyi savunduğu neye karşı çıktığını bile bilmiyor.

Sonuç olarak feminizm klitoris testis etrafında oluşmuş bir hareket olarak algılanıyor, savunuluyor, karşı çıkılıyor.

kızların sevdiği erkek tipleri

Sarılmasını hep beklediği ama hiç sarılmayan babasının veremediği şefkati verebilen adamları seviyorlar, seviyoruz, sevmek istiyoruz.

gelecekteki eşe not

Eve ekmekle tuzu ben getiririm, sen bu güzel havalarda beni sevmeyi unutma (bkz: beni bu güzel havalar mahvetti)

kanatları var ruhunda

Sözlük kızları ile başlayan başlıklara entry giren yazar. Teyze sözlük kızları diyor orada bi gençlerin önünü aç yahu.

seks yaparken hızlı daha hızlı diye bağıran kız

görsel

mesajlaşırken uyuya kalan sevgili

ben sevişirken uyuya kalıyorum hiç sıkıntı olmuyor.

egm kimliksiz ölüler

egm nin kaybolmuş şahıslara ait cesetlerin teşhisi için paylaştığı bedenler. (tanımda yapalımda mod sonra sözlük formatına aykırı diye silmesin)

Bu bölümde, ülke genelinde bulunmuş ve kimlikleri tespit edilememiş cesetlere ait bilgiler yer almaktadır.
Ceset fotoğraflarının özellikle çocuklar tarafından izlenmemesi önemle rica olunur.
Eğer 18 yaşından küçükseniz LÜTFEN Bölümü kullanmayın.

Tanıdığınız veya kimlik bilgileri hakkında bilgi sahibi olduğunuz ceset ile ilgili olarak lütfen bizi arayınız.

birde koskocamanda +18 ibaresi var. siz dangalak gibi giriş yaparsanız olacağı bu.

paylaşmalarının amacı kaybolbuş şahısların doğum lekesi dövme bedenindeki bir yara izinden kayıp yakınları tarafından kolayca teşhis amaçlıdır. ama siz sırf merakınızdan onca uyarıya kulak asmadan giriş yapıyorsunuz sonra sansürleyin kardeşim !

sansürleyecekse paylaşmanın amcı ne ?

değişik değişik yorumlar yapmayın.

estp

"Girişimci" kişilik anlamına gelir, değerleriniz şöyleyse girişimcisinizdir: (#37563945)

Açıklaması da burada https://www.16personalities.com/tr/estp-kişiliği

Estp ünlüleriyse: https://www.idrlabs.com/estp.php

entp

mbti kişilik testine göre analizciler grubunun dışa dönük-sezgici-düşünür-algılayıcı (extroverted-intuitive-thinker-percieving) tartışmacı kişisidir. Yaratıcı, aletlere düşkün, icat eden, sosyal yapılara inanılmaz yaratıcılıkla hakim, her konuya merak duyan, karşı konulamaz derecede meraklı, her türlü olasılıkları görebilen (hatta derler ki bu tipin var olma sebeplerinden biri de hiçlikte bile bir olasılık görebilmeleridir), olayları sürekli aynı yönden ele almayan, geleneksellikten ve standarttan hoşlanmayan, fonksiyonel analizde usta, amaçlar ve sonuçları çok iyi bir araya getirebilen, neyin ne için işe yaradığını hızlıca görebilen, günlük rutine bağlı kalamayan, karmaşık fikirleri rahatlıkla anlayıp onları başkalarına aktarmayı ve tartışmayı seven, kendini beğenmiş, sarkastik, satirik, ukala tiplerdir. leonardo da vinci, benjamin franklin, voltaire, werner heisenberg, steve wozniak, robert downey junior, neil patrick harris, matthew perry ve kanaatimce ricky gervais ve kesinlikle celal şengör gibilerini bünyesinde barındırır. görülme sıklığı %3.2'dir.

tartışmacı denmesinin sebebi herkes ile her şey hakkında tartışabilirler. ''sana katılmıyorum.'' ya da ''senin gibi düşünmüyorum'' lafından orgazm olurlar (bunlar da ayrı bir manyak ahuahssfassa). zaten amaçları haklı çıkmak değil, haksız çıkarmaktır (xntp grubunun çelişkici olma özelliği). sırf tartışma yaratmak için aslında inanmadığı fikirleri çok iyi bir şekilde savunabilir. intp ile aralarındaki fark budur. intp'ler gibi entelektüel ve bilimsel konulara aşırı derece ilgi duyarlar ve okurlar, ancak bilgiyi aktarma konusunda intp'ler konu hakkında konuşmayı severken (intp'ler sessiz olamalarına rağmen inanılmaz geveze olabilirler) entp'ler bu konularda tartışmayı sever.

entp'leri en iyi anlatan meme:

görsel

jung'un cognitive functions'ına göre Ne-Ti-Fe-Si (dışa dönük sezgi-içe dönük düşünce-dışa dönük his-içe dönük algılama) şeklindeki zihin fonksiyonlarına sahip gruptur.

en güçlü yanları sırası ile:

dışa dönük sezgi: durumları ve ilişkileri irdeler, anlamları ve alakaları birleştirerek o anki durumu irdeleyerek neyin değiştirelebileceğini düşünür. söylenmemiş olanı söyler, o yönde düşünür, durumlar arasındaki benzerlikler arasında bağlantı kurar.

içe dönük düşünce: analiz, kategorizasyon, bir şeyin belli bir prensibe uyup uymadığının kontrolü, iç yapıdaki uyuşmazlıkların kontrol edilmesi, sonuca daha net bir şekilde varılmaya uğraşılması, seçeneklerin analiz edilmesi.

dışa dönük his: başkaları ile iletişim kurmak, onların ihtiyaçlarını gidermek için organize olmak, sosyal ve organizasyonel grup değerleri ile ilgilenmek, bir şeylerin uyumluluğunu irdelemek, bunun diğerleri tarafından kabul edilebilirliğini tartmak, o anki durumda neyi yapmanın en iyisi olduğunu düşünmek.

içe dönük algılama: bir olay karşısında eski tecrübelerini göz önüne getirerek herhangi bir şeyin ne kadar değiştiğini çözer. algılanana yönelik bağlantılar, onun önceki halleri ile bağlantılar kurarak ''hiç değiştirilmemiş'' olanı göz önüne getirir.

mbti grubunun enfp ile en komik ikilisi olma özelliği vardır. ancak enfp'lerin komikliği süngerbob'unkine benzer; saf, sevecen, çocuksudur. entp'ler ise kara ve ofansif mizahı ile ünlüdürler. entp'ler şaka yaparken satirik, sarkastik ve acımasızdır. enfp'ler karşıdaki insanın hislerini önemser ve onu inciteceğini anlarsa şakayı yapmamayı tercih eder. bu durum entp'lerin umrunda olmaz ve karşıdakini kırıp kırmamayı önemsemeden çatır çatır her şeyi söyler. iyi açıdan bakın, en azından yalan söylemiyorlar asghjdkal.

not: xntx, yani analizci grubuna mensup kişilerin başkalarına karşı çok acımasız olduğunu düşünüyorsanız (ki öyleyiz assfadas) siz bir de onların kendilerine karşı ne kadar acımasız olduğuna bakın. analizci yoldaşlarım, siz de her ne kadar katlanamasanız da diğerlerinin hassas duygularının olduğunu kabul edin ve daha yumuşak davranmaya çalışın. herkes bizim gibi robot değil assfaksfal.

kısaca kötü tarafları kibirlidir, egoludur ve başkalarını aşağılamayı sever. chaotic evil grubudur, kaostan beslenirler. dağınık, sorumsuz, geç kalan, yarım saatlik işi 3 saatte halleden, intp'ler gibi boş işler konusunda çok vakit harcayan, zeki ama tembel tiplerdir. iyi tarafları ise kusursuz argümanlara sahip, çok iyi tartışan, kendini iyi geliştiren, bütün olasılıkları görebilen ve onları denemek isteyen, ''yapamamak'' fiilini lügatında barındırmayan, yaratıcılıklarını özellikle yönettiği projelerde iyi kullanan, icatçı, kıvrak zekalıdır. intp biri olarak benim en ilginç bulduğum gruptur. başkalarının entp'lerden hoşlanmama sebebi gerçekten anlaşılamamış ve anlaşılamayacak olmalarıdır.

entp'leri özetleyen birkaç söz:

“The questions are always more important than the answers.”

“The world belongs to the enthusiast who keeps cool.”

“Be the change that you wish to see in the world.”

“Good judgment comes from experience and experience comes from bad judgment.”

“Do I contradict myself? Very well, then I contradict myself. I am large, I contain multitudes.”

“Where I cannot satisfy my reason, I love to humor my fancy.”

“Our real discoveries come from chaos, from going to the place that looks wrong and stupid and foolish.”