bugün

entry'ler (24)

artık en iyi ben değilim en iyi kaleci cesar

juventus formasını giyen efsane kaleci gianluigi buffon'un bu konudaki görüşüdür.
http://www.netgazete.com/...benden_daha_basarili.aspx

poetikaaa

(#7888939) duygularıma tercüman olmaya devam eden, yazdıklarını okurken sözlükte bulunmaktan zevk almamı sağlayan yazarların önde geleni.

memurların yobaz olması

böyle bilinse de bir genellemenin yapılmasının saçma olacağı hadise.

denizine aldandim

tşklerini sunmuştur. hoşbulmuştur.

poetikaaa

(#7853497)entrysiyle kalemi güçlü olduğunu gösteren yazar.

bjk nin hükmen galibiyet talebi

kabul edilmeyeceği açık bir taleptir.

açılan 10 başlıktan 8 inde kız kelimesi olması

genelde bazı zaman aralıklarında iyce coşan başka hiçbir konu yokmuş gibi sol frameyi tecavzüe uğratan durumlardır. hele bazı yazarların online olmasıyla iyice azıtan hal alır.

(bkz: başlıktan yazar tahmin etmek)
(bkz: ntv muhabiri)

çocuğuma senin adını kodum diyen eski sevgili

kocasının yerinde kimsenin olmak istemeyeceği kişi.

hayatın kurallarından bir tanesi

başlamadığın bişeyi asla kazanamazsın.

nihlist paradoksu

bu sözlükteki herkes yalancıdır gibi bir paradoks.

bu yazıyı doğmayacak çocuğuma yazdım

hayatın yalan ve çıkarlar üzerine kurulu olduğunu göre hassas ve duygusal bir yazar yaklaşımı.

webcam açan kızın çirkin çıkması

o anda önce bir iki dakika şoka girersin ve kara kara düşünmeye başlarsın acaba ne desemde bu kızdan kurtulsam diye .

çirkin kızlar için dünya ahret bacımdır demek

çirkin kızlar bana uzak olsun demenin başka bir yoludur.

poetikaaa

güçlü kalemi yerinde tespitleriyle sözlük için şans olduğuna inandığım yazar...

sınavda ikinci kağıdı isteyen öğrenci

Sınava çok çalışmış olan öğrenci tipidir. Diğer çalışmamış kağıda boş boş öğrencilerin son derece moralini bozarlar.

pkk nın kürt kökenli vatandaşlara zarar vermesi

son derece katıldığım ve rahatsız olduğum durum. Hem kürt halkına hemde türkiye cumhuriyeti vatandaşarına maddi manevi zarar veren rahatsız edici bir durumdur. Bir takıp provakatörlerin ve devlet içindeki gizli sözde polis subay general olarak bildiğimiz bi kaç kendini bilmezin piyon olarak kullanıldığı , daha büyük güçler tarafından yönetilin ve ülkeyi içten bölmek için kullanılan zavallı halkımızın acı durumudur.

hayatı hep otlanmak olan asalak insan

Elini cebine atmaya atmaya cebi artık örümcek ağı tutmuş insandır .

iki satır cümle kuramayıp sözlük yazarı olmak

Boş insan topluluğuna verilebilecek bir örnektir .

karabasan

Uyku hali ile uyanık hal arasında yatakta gözlerin açıktır ama ne konuşabilirsin nede hareket edebilrsin . Elinin kolunu zorla kıpırdatarak kurtulabiileceğin bir durumdur. Gerçekten insana son derecede rahatsızlık verir. Adeta felç olmuş gibi bir his verir insana.

sigarayı tersten yakmak

Genellikle ya kafan güzelken yada aklında o an önemli bişey varsa yada dalgınlık anında başına gelebilcek bi durum . Sigara kullanan her insanın başına muhakkak 1 defa gelmiştir. Sigarayı yaktıktan sonra çıkan pis duman ve ağzına giren tütünleri farkedince sigarayı hemen atarsın ...