bugün

entry'ler (218)

madenciler güzel öldüler

ölen madenciler arasında yakını olmayan, empati duygusu yoksun duyarsız zihniyetin anlamsız sözcük öbeğidir.

sabah ezanı ile sözlüğünü kapatmak

ezanın sesi konsantresini bozan yazardır.

akp ye oy verdiği için bin pişman olan milyonlar

geç kalan insandır.edisonun ve türk milletinin asla affetmeyeceği insandır...allah affetsin.

abdullah gül

tayyipten sonra en iyi başkan ve bakan rolü oynayan şahsiyet...

allahım bizim ömrümüzden al tayyip erdoğan a ver

tayyibe vereceksen sana ancak bokumu veririm dedirten durumdur.

recep tayyip erdoğan ın top sakal bırakması

delidir, ne yapsa yeridir...

seni en yakın arkadaşınla aldattım diyen sevgili

hiç birşeyiyle olmasa da dürüstlüğüyle puan toplayan sevgilidir.en azından en yakın arkadaşın bana asıldı dememiş açıkça ayan beyan itiraf etmiştir.helal olsun...

tanrı bize dini değil aklı verdi

tanrı bize dini değil aklı verdi, sonra o aklı kullanmaya kalkar, benim saçma sapan kurallarıma uymazsanız sizi yakarım cezalandırırım akıllı olun... dedi.yani biz zavallı aciz kullar o aklı kullanmakta hiç bir zaman özgür olamadık.aklımızı bir köşede sakladık çeyizimize kaldırdık arada bir tozunu alıp geriye yerine koyduk.

allah a olan inancini kaybetmeye başlayan müslüman

körü körüne bağlılıktan vazgeçip, sorgulamaya başlayan insandır.

ölünce bok olup gideceğini düşünen inançsız

öldükten sonra içinden şarap akan nehir kenarlarında hurilerle fingirdemeyi hayal eden inançlılardan daha realist bünyelerdir.

hiçbir kızla çıkmamış erkek

henüz emekleyen 6, 7 aylık erkek bebektir.

orospu

beyni ile yüreği birbiriyle örtüşmeyen insan çeşididir.söyledikleriyle düşündükleri birbirini tutmayan zayıf insan.

melih gökçek gelmiş geçmiş en iyi başkandır

gelmiş geçmiş en iyi yiyen ve kazıklayan başkandır denmesi zannımca daha doğrudur.

masumiyet müzesi

insanı aşktan, ismi füsun olan kadın, kemal olan erkeklerden nefret ettiren kitap.günlerdir okuyorum ama hala kemal füsunlarda akşam yemeği yiyor. meğer 8 yıl boyunca da yiyecekmiş.öldüm bittim.

ateist gencin başörtülü hanıma aşık olması

gönlün ota da b.ka da konduğunu hatırlatan durumdur.

fethullah gülen in sevilmeme nedenleri

çok şükür, hala aklımızın, bilincimizin, şuurumuzun yerinde olması.

fethullah gülen in sevilmeme nedenleri

atatürk ün sevilme nedenleri nelerse, fethullah gülen'in sevilmeme nedenleri de aynıdır.

kathrin kolossa

ilgiden ve dikkat çekmekten hoşlanan altıncı nesil yazarı.bu ihtiyacını açıkça belirtemeyip dolaylı yollardan hissettirmiştir.zira alakasız konularda şahsıma mesaj atıp, önemsenmeyince de nick altıma yazmış illaki dikkat çekmeye çalışmıştır.nitekim çekmiştir de.helal olsun...!sol frame de nickini görünce sevinecek.zira sevinsin diye yazdık çizdik,elimize yapışmadı.

dinin dayatmacı bir kavram olması

cehennemi ve sürekli cehennemde yanma tehditlerini saymazsak dayatmacı bir kavram değildir.

ateistlerin sözlük ortamlarında efelenmeleri

dindar kişiler genelikle şiddet eğilimli oldukları için ateistlerin sözlükte efelenmeleri çok da anormal bir durum değildir.cami önüne çıkıp ben ateistimmmm leyyn! diye bağıran bir ateist, zaten ateist olmaktan çok salak bir bünye olmasıyla dikkat çeker.ayrıca ateistler düşünen, sorgulayan, sorgusuz ve haksız itaati rededen zihniyetler olduğu için sözlük ortamında efelenmek değil de kalemlerini ve beyinlerini konuşturmak için fırsat bulmaları demek daha doğru olur.sokakta olsalar yumruklarını konuştaracak inananlara maruz kalacaklar çünkü.ateistlerin sözlük ortamında efelenmeleri yerine yobazların sözlük ortamında, kendi inancının dışındaki düşüncelere saldıramamaları desek daha yerinde olur sanırım.