bugün

entry'ler (149)

gülümseten detaylar

O'nun parfümünü dışarda bir yer de duymak...

yazarların şu an dinlediği şarkılar

[Trap] Childish Gambino - Zealots of Stockholm
https://www.youtube.com/w...v=BTmC_qd6YnA&feature

online olup bir şey yazmayan yazarlar

Headlines baktığında bunlardan 50/40 cinsel istek ve arzularınızı yani libidolarınızın yükseldiğinin açık bir örneği olunca. geri kalanları okuduktan sonra yorum yapma gereğinde bulunuyorsak bir şeyler yazıyoruz. Eğer yorum yapmıyorsak sizin körpe ve komik zekalarınızı izleyip bir köşede gülüyoruz.

libido

Belli saatlerden sonra sözlük yazarlarının yaşadığı bir cinsel arzu ve istektir. Bu arzularını farklı başlıklara entry girerek belirtirler. Günümüz abazasının sözlük kullanan versiyonudur.

günün sözü

Al bu kirazdan, kalmaz birazdan.

numarasını veren kızı aramamak

Egoistsen ve sürekli elinin altında bir kadın varsa. Normal ve eğlenceli bir durumdur.

yazarların afk kelimesini kullandığı ilk oyun

Knight online tabikide.

bir kadının kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

Gereksiz bir yerde gereksiz bir şekilde gülmesi. Gereğinden fazla sırnaşık olması. Arkadaşınsa arkadaşın gibi davranıcaksın. Sevgili gibi değil.

1 yıldır sevgilisiz olmak

kesinlikle yalnız olduğu anlamına gelmeyen insandır. kendisi kestaneleri sever.

uzak mesafe ilişkisi

kadıköyden sonrası benim için uzun ilişkidir.

en karizmatik çizgi roman karakteri

Dare Devildir. Hem kör, hem avukat, hem de karizmatikdir.

30 günlük deneme süresi

olan sevgililerim oldu hep benim hiç tam sürümüne denk gelmedim. arada nadiren 1-2 tane olmadı değil. ama genele vurursak trial version. üzülüyorum.

kışın en çok ihtiyaç duyulan şey

kitap, kitap, kitap, karikatür, karikatür çizmek, sıcak çikolata, çay, fotoğraf çekmek.

sözlük yazarlarının itirafları

hayatıma giren kadınların bana aşık olduklarını söylediklerinde, kolay elde etmiş hissine kapılıyorum. Ardından ayrılığın pimini çekmiş oluyorum. Kesinlikle sevemeyeceğim. Evlenmek ise bir hayal.

ben başkasının tuvaletine giremem diyen insan

titiz insandır. her tuvalate bomba atamaz. Özenle seçer.

aldatmayan erkek olduğuna inanmayan kadın

geçmişiyle sorunu olan kadındır. Erkek uçkurusuna yönelik yaşar ama beynimizde var. hangisini yöneteceğine karar veren biriyle daha tanışmamış. yazık...

favori organınız

burnum. kesinlikle özene bezene yaratılmış.

sevgiliye verilen kitap

Ayrılmadan önce sevgiliye kitap vermiştim okusun diye. Kısa bir süre sonra ayrılık oldu ve kitabımı geri istedim. Duyduğum cümleler ''O kitap artık benim hayatım oldu. Kesinlikle sana veremem. Seni burada yaşayacağım.'' Kitabın ismi hakan günday - kinyas ve kayra. harika bir kitap kesinlikle okunması gerekir. Ufkunuzu açar. Ama tek sorun o kitap şu zamana kadar okuduğum en güzel kitabımdı ve altını özenle çizdiğim cümlelerim....
Sonuç: kitabımı vermedi. üzülüyorum... ayrılığa değil. Kitabıma.

gecenin şiiri

sANA KALAN SAZ
SANA
YARALARIMDAN ÇiÇEKLER,
iLK YARDIM GECELER BiRAZ DA
VE YANGINDA KURTARILMASI iMKANSIZ ACILAR
BIRAKIYORUM...

SENi ÖZÜMÜN GiZiNDE SAKLIYORUM...
BÜTÜN AŞKLARIMIN iZLERiNi SAYIKLAYARAK
VE ALDATARAK TÜM SEVDiKLERiMi,

SANA
CiNAYETiMiN iPUÇLARINI BIRAKIYORUM...
VASiYET OLMAYAN ÖLÜLER ÜLKESiNDEN
(TÜRKÜLERiN SIRTINDAKi MUAMMA!)
YAZIK BiR NAKARAT BIRAKIYORUM SANA

''BEN SANA GÜLÜM DEMEM
GÜLÜN ÖMRÜ AZ OLUR''

ÖÇ BiTER
BiTER ŞARKI,

YAZ OLUR...

YILMAZ ERDOĞAN

vedalaşırken selamun aleykum demek

iŞiTTiĞiM YERLER OLMADI DEĞiL. SAÇMA VE KARŞIDAKi iNSANI DUMURA DÜŞÜREBiLiR O AN. NE DESEM ACABA.