bugün

günlük hayatta karşılaştığımız kadınları karşı cins olan erkek cinsine kalitesiz gösteren detaylardır.

bana göre en etkili olan detay kadın olduğu için kendisini üstün görüyor olmasıdır. kadınlık cazibelerini kullanarak her şeyi elde edeceğini zanneder böyle tipler. mesela sizinle muhabbeti sadece merhabadır. bundan fazlası yoktur sizin için, hatta bazen görmezlikten bile gelmektedir sizi. fakat size bir işi düştüğü zaman bir ilgi patlamaları, bir yavşamalar filan... bu tip kadınlar kalitesizdir...
aşırı ruj sürmesi, şiir denince yeniyo mu o demesi.
elini cuzdanina atmaktan aciz olmasidir.

erkekleri, adeta bir atm olarak goren kadinlarin en buyuk amaci; mumkun oldugu kadar fazla mekana bes kurus para harcamadan gitmektir.

bunlar son model araba meraklisidir lakin dat dat akbil basarlar ve egreti duran topuklu ayakkabilari uzerinde otobuslerde ayakta durmaya calisirlar lakin burunlarindan kil aldirmazlar.
giyimi, hal ve hareketleridir. dikkat çekici giyim ve tavırlar işte.
-Yemek yerken ağzını açarak yada konuşarak yemesi .

- yaptığın mecazı anlamaması

- türk dizilerini gerçekten sevmesi. Belki bu en büyük madde olabilir.

- topuklu yerine spor Ayakkabı , mont yerine bildiğin gocuk giymesi.
amcam gibi görünmesi.
Sigara iÇmesidir. Net. Kültabagi gibi kokuyor agzi afedersiniz. Bizim kahveci sedat tan bi farkı kalmiyo.
Sakız çiğnemesi.
rüşvet yemesi, yetkisini kişisel çıkarları için kullanması, Halkı halka karşı kışkırtıp kırdıranlara cevaz vermesi... Osmanlı böyle bitti amk.
Biraz eli para görünce kırk yıllık aristokrat gibi davranmasıdır.
saçını sarıya boyatması. tamam yakışanlarda var fakat zırt pırt bakım yapmayacaksan boyatma şu saçı sarıya.
kafasına vurun. tangır tungur ses geliyosa atın gitsin. tok tok diye geliyosa iyidir. bu saatte girilen entrinin de kalitesi bu kadar olabilir bazen.
Çok sessiz olması yahut az konuşmasi efendi ya da kaliteli olduğunu asla göstermez. Bu büyük bi yanılgı genelde sessiz sakin olanlar mülayim görülür aman dikkat.
biz begenelim diye yanip tutusuyolar zaten. ama soylemeden edemeyecegim.

cak cak sakiz cigneyen ve patlatan, yanimda kufur eden, asiri makyaj yapmis ve asiri acik giyinen hatunlarla bi turlu samimiyet kuramiyorum. selamdan fazlasini veremiyorum onlara nedense.
Birlikte olduğu erkek tiplerinden anlaşılır.
tüm harçlığımı biriktirip sırf güzel bir anımız olsun diye onu en lüks mekanlardan birine götürdüm yemek geldi 2-3 çatal alıp ben doydum dedi şok geçirdim ama tebessüm ettimsonra güzel bir night cluba gitmek istedi ve istediği yerde öyle kolay bir yer değildi zor güç bela rezervasyon yaptırdım ve gittim 2-3 şarkı dinledikten sonra sıkıldığını söylemişti bir dk ben geliyorum diyip kalktım gittim hesabı ödedim ve mekandan çıktım telefonumu da kapattım işte hayatımda gördüğüm en kalitesiz kadın o olsa gerek yanımdaki kızı tanımak 1200tl ye mal olmuştu bana.
90 derecede uzun programda çamaşır makinesine attığınızda enine-boyuna küçülüyorsa ya da rengi atıyorsa kalitesizdir.

yada akşamdan ıslak pamuk dolu bir kavanoza koyup bekleterek sabaha tomurcuklanıp tomurcuklanmadığına bakarak da anlayabilirsiniz..
Asiri makyaj,uclari soyulmus ojeler, yagli ve taranmamis saclar, argo konusmak,yerli yersiz gulmek,her lafa karismak.
Gri eşofman altı, sakız ve kumanda üçlüsünün buluşmasıdır.
Ayrıca sakallı, şişman, takım elbise giyerken gömleğinin üst taraflarını açmış olan adamla takılan kadında kalitesizdir.
Son olarak sikip atılacağını bildiği halde o erkekle takılan kadında kalitesizdir.
abi o kulaklarına taktıkları halka küpeler yok mu? çok basit gösteriyor bir bayanı.
Her lafa karışmak gibi bir madde olamaz dır. Çünkü o meziyet erkeklerde daha çok vardır.
kendi kalitesine bakmayıp kadınları eleştiren gencecik liseli arkadaşlarım. ergenlikten çıktığınızda bu yazdıklarınızı tekrar okuyun derim.
Cirkef, dedikoducu, iftiraci, hased, fesad, iki yuzlu, vicdansiz ve merhametsiz olan kadin kalitesizdir.
olanı yokmuş
olmayanı varmış gibi göstermesi.
Çenesidir.Hiç susmak bilmez, tekerlemeleri ezbere bilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar