bugün

dağlara taşlara bakıp rahatlayan erkektir.

görsel
Salaktır.
Sonuçta insan vücudu ve bu herkeste olan bir şey. mantığı yok bi kere.
Edit: ciddiyim.
Ulan ne dedim amk? Ağzımdan salya akıtarak entry mi girmem lazım illa? Biraz mantıklı düşünün.
Edit2: tamam lan ben de oluyorum eksilemeyin. Allah belanızı versin.
Edit3: yok daha memeler.
Kıllı döş görünce tahrik olması gerekir.
Normal erkektir.

Olm siz tahrik olmuyor musunuz?
görsel
görsel
görsel
Bir aşil tendonundan tahrik olan kadın değildir.
buna inek memesi de dahil mi?
görsel
Meme mi o.*
bir kadın kendine oral yapsa, 10 saniyede boşalacak erkektir. aç türk erkeği. ıyk.
eminim bu başlığı görünce tahrik olan, memeyi görünce boşalan erkek bile vardır, bırakın memenin görüntüsüne tahrik olanlarla uğraşmayı. ona kadar daha büyük açlar var.
Çok özür dilerim. Bir erkeğin memeden tahrik olması suç biliyorum ama benimdir bu. Nolur affedin. Hey allahım..
Son derece normal bir erkektir, anormal olan meme görünce tahrik olmayan erkektir.
işin ilginci dişi canlılar içinde çapları bakımından insandan daha büyük göğüslere sahip bir dişi tür yok bildiğim kadarıyla. Sırf bu bile göğüslerinin ne kadar değerli mücevherler olduğunu anlatmaya yeter. Ayrıca kadın kalçası ile kadın göğüsleri arasındaki benzerlik ve erkeğin ikisinden de tahrik olması da işin başka bir yanı.

Erkeğin memeden tahrik olmasının asıl nedeni üreme istencidir. Erkeğin bilinçaltı meydana gelecek bebeği daha iri memeye sahip dişinin daha sağlıklı ve bol besleyebileceği yönünde çalışır. Bu çağrışım erkeğin bilinçaltındaki üreme güdüsünü uyarır ve bu da erkeğe cinsel olarak uyarılma şeklinde döner... Her şeyin başı üreme ve varolma içgüdüsüdür.
Medeniyet dediğin homoseksüellikse ben almayayım.
beni tanıdılar siz kaçın.
görsel
görsel
yine bir hayal kırıklığı.
yapmayın olum şunu.*
Ayak görüp tahrik olandan daha sağlıklıdır. Evet.
(bkz: ya ne olacağıdı)

görsel
güncel Önemli Başlıklar