bugün

kapıyı kitledim mi,ocakları söndürdüm mü diye düşünür benim gibi paranoyaya yatkın tipler,sonra evde yangın çıksa nerden kaçarım,hırsız girse kafasına neyle vururum falan diye felaket senaryoları kurulur bir süre.bu kadar olumsuz düşünceye rağmen uyku yine de kaçmaz, bu bir ritüeldir artık bunları düşünmeden uyunmaz.
veya.
sevgili.
eski sevgili.
ondan önceki sevgili düşünülür..
(bkz: adriana lima)
ruh haline göre değişkenlik gösterir. kimi zaman manita kimi zaman para vs vs vs.
her ne kadar halet-i ruhiyyeye göre değişiklik gösterse de genelde ertesi gün yapılması gerekenler ve uzun soluklu planlar.
(bkz: mitsubishi lancer) bir gün ankete katılacağımı hiç düşünmezdim.*
gelecek planları. * (bkz: karamsarlık)
- tuvalete gitsem mi acaba. boşver ya üşendim şimdi.tutarım sabaha giderim.*
- yarında erken kalkıcaz yaa off*
- pazar gününe kaç gün kaldı ki..*
- susadım ya su içsem mi. öff hiç kalkamam şimdi.*
- alarmı kurdum mu lan! heh kurmuşum.*
- off çişimde geldi gibi iice. gitsem mi ki acaba.* öeeh... ve sabah olur. uykusuzluktan gözler kan çanağı halde yataktan sürüne sürüne çıkılır.
(bkz: lys 5)
-hiç bişey düşünmeeee... gözlerini kapaaaaa... ya ben uykuya geçiş halimi neden hatırlayamıyorum ki? düşünmeeeeeee... uykuuu... * tamam düşünme artık uyu...
(bkz: acaba uyurken osurur muyum)
hatun
yarını düşünmek.
neler yapacagımı kısa bir şekilde planlamak...

he birde hatun var tabi***
off yarın ne giysem .
gitar riffleri, melodiler.
hafta sonu harici iş icabı amelelik planları.
genelde düşünüyomuş gibi yapıp olmadık hayaller kurarlar.
tüm gün yapılanlar, sevgili ya da sevdiğin kişi, tüm gün yapılmayanlar, geçmiş, gelecek, hayaller... vs vs.
ben niye uyumadan önce düşünüyorum.
bugün yaptıklarım, yarın yapacaklarım, yarın olabilecek olaylar, yarının anlam ve önemi tarzı şeyler düşünürüm genelde.
düşünülmesi istenmeyen hemen herşey gelir insanın aklına. sinir bozucu bir durumdur.
öğrenci için değişmeyen bir durumdur nasıl uyanıkken sınavları düşünüyorsa uyumadan önce de sınavları düşünür allah kahretmesin..
ziggy marley: "lan yarin lys'ye giricem saka maka. yok lan o bana. aslinda ben ona. o mu bana?"
ruh haline göre değişir, ya keşkelerini düşünerek uykunun içine edersiniz yada yarın yapacağınız işlerle meşgul olur beyniniz.
off yaa yarın yine işe gideceğim.
yarın daha güzel geçecek.